Japāņu dzinēju ražotāji “Honda” varētu uzsākt sadarbību ar “Mercedes”, kuriem izdevies radīt dominējošākos jaudas agregātus V6 Turbo ērā. Lai gan oficiāla vienošanās vēl nav noslēgta, paredzams, ka galvenā uzmanība tiks veltīta elektronikas un hibrīdtehnoloģijas attīstībā.

“Honda” F1 nodaļas vadītājs Jusuke Hasegava uzsvēris, ka izmantotas visdažādākās metodes, lai pārvarētu ieilgušo krīzi. Kopš marta tiekot veiktas būtiskas izmaiņas kompānijas darbības pamatos, tomēr gaidīt rezultātu uzreiz būtu utopiski, tomēr neatklāj, ko “Mercedes” saņemtu par palīdzību.

Cenšamies piesaistīt cilvēkus, kam ir bijusi iepriekšēja pieredze darbā ar citiem dzinēju piegādātājiem – “Ferrari”, “Mercedes” un “Renault”. Šādā veidā varam arī aizgūt kādu labu ideju,” norāda Hasegava.

“F1LV

Tikmēr “Red Bull” vienība paudusi asu nostāju pret plānoto sadarbību norādot, ka šāda dalīšanās ar intelektuālo īpašumu būtu pielīdzināma šasijas pārdošanai. “Mercedes” un “Honda” gan nav nepieciešama komandu piekrišana, jo šāda veida vienošanās nepārkāpj čempionāta noteikumus.