“Sauber” komanda jau no 2018. gada sezonas varētu pārtraukt 8 gadus ilgušo sadarbību ar “Ferrari” un turpmāk izmantot “Honda” dzinējus, kuri gan savu potenciālu pēdējos gados nav attaisnojuši.

Pārrunas ar japāņu jaudas agregāta ražotājiem tika uzsāktas jau martā un šobrīd notiekot pēdējās pārrunas pirms abas puses noslēdz oficiālu sadarbības līgumu. Par iemeslu šādai rīcībai tiek minēta pieaugošā neapmierinātība ar “Ferrari” dzinēju izturību un konkurētspēju trasē.

Tikmēr “McLaren” komandas vadītājs Ēriks Buljē norādījis, ka šāda sadarbība palīdzētu arī viņa vienībai uzlabot sniegumu, jo “Honda” būtu iespēja tikt pie ievērojami lielāka datu apjoma testu dienās, tomēr vairāk līdzekļu būtu jāiegulda dzinēju ražošanā, kā rezultātā varētu ciest izpētes un attīstības nodaļa.

Uz šādu soli daļēji Monišas Kaltenbornas vadīto vienību pamudinājusi pērn piesaistīto jauno investoru vīzija atsvaidzināt komandu tās pamatos. Šogad “Sauber” izmanto pagājušā gada specifikācijas “Ferrari” dzinējus, tomēr par to, vai pāreja uz “Honda” tiks īstenota, visticamāk, tiks oficiāli paziņots līdz 6. maijam.

1 KOMENTĀRS