“Mercedes” komanda nav noraizējusies par to, ka starp Luisu Hamiltonu un Valteri Botass varētu pieaugt spriedze šobrīd, kad abi ir kļuvuši par titula cīņas sāncenšiem.

Pēc uzvaras Krievijas GP izcīņā Valteri Botass čempionāta kopvērtējumā atrodas 10 punktus no Luisa Hamiltona, kuram Sočos bija problēmas ar riepu pārkaršanu un brits finišēja ārpus goda pjedestāla. Šobrīd abi “Mercedes” piloti galvenokārt koncentrējas uz cīņu ar Sebastianu Fetelu, tomēr līdzjutēji pamatoti gaida vismaz trīs pilotu cīņu par titulu šajā sezonā. Neskatoties uz to, “Mercedes” vadība nesaskata draudus, ka varētu atkārtoties situācija, kāda bija starp Hamiltonu un Niko Rosbergu.

Attiecības nav saspīlētas un tās pat ir jaukas, jo soms vienkārši īpaši daudz nerunā…

“F1LV

“Attiecības nav saspīlētas un tās pat ir jaukas, jo soms vienkārši īpaši daudz nerunā,” paziņoja Nikijs Lauda pēc Krievijas GP izcīņas. “Pagaidām mums nav papildus spriedzes, kāda bija pagājušā sezonā. Luiss ir profesionālis un tieši tāpat arī otrs pilots. Es nesaskatu nekādas problēmas, jo īpaši tāpēc, ka viņš (Valteri Botass) izcīnīja uzvaru. Viņi viens otru respektē un tas ir pats svarīgākais.”

Tostarp “Mercedes” motorsport boss Toto Volfs prognozē, ka cīņa starp abiem izvērtīsies interesanta un ar mainīgām sekmēm, tomēr situācija komandas iekšienē ir ļoti atšķirīga no tās, kas bija pāris pēdējos gados.

“Es domāju, ka mums varētū būt laba sāncensība, kur reizēm priekšā ir viens, tad otrs,” skaidroja Volfs. “Luisam Krievijā bija ļoti neveiksmīga nedēļas nogale, tāpēc mums ir jāizpēta, kas tieši nogāja šķērsām pilota, mašīnas un riepu savstarpējā ‘komunikācijā’. Kas attiecas uz abiem pilotiem, tad viss ir kārtībā – Luiss bija viens no pirmajiem, kurš apsveica Valteri ar pirmo uzvaru un tas parāda cieņas līmeni, kas viņiem ir vienam pret otru. Tomēr nepārprotiet – abi būs sīvi sāncenši trasē. Viņi vēlas uzvarēt un arī cīnīties par titulu, taču nedomāju, ka tas ietekmēs komandas mikroklimatu, kā tas bija pēdējos gados ar Niko un Luisu. Šeit valda pavisam citas attiecības.”