Roberts Kubica turpina meklēt iespējas atgriezties formulu sērijās un polis vakar Doningtonparka trasē Lielbritānijā testēja Formula E formulu.

Pagājušā mēnesī Itālijā Frančiakortas trasē Kubica izmēģināja GP3 mašīnu, bet otrdien veica vairākus apļus slapjā Doningtonparka trasē. Testi bija privāti un tie nebija oficiāla daļa no Formula E čempionāta programmas, lai gan šī čempionāta organizatori jau ilgāku laiku ir mēģinājuši pierunāt poļu pilotu uz testiem un tie gandrīz jau notika jau pēc pirmās Formula E sezonas noslēguma.

Pēc visa spriežot, Roberts Kubica, kurš pēdējā brīdī atteicās no starta WEC čempionātā ‘ByKolles’ komandas sastāvā, apsver iespēju piedalīties elektrisko formulu čempionātā, ja viņš spēs pilotēt to pietiekami konkurētspējīgā līmenī.

“F1LV

Tuvākā un reālākā iespēja mums redzērt Kubicu Formula E čempionātā būtu jūlijā Ņujorkas ePrix posmā “DS Virgin Racing” komandas sastāvā. Jāatgādina, ka gan “DS Virgin Racing”, gan arī arī “Renault e.dams“ komandām ir pa brīvai pilota vietai uz šo posmu, ko attiecīgi Hosē Maria Lopess, Sems Bērds un Sebastians Buemī visi startēs Nirburgringas WEC posmā.

Jāpiebilst, ka Kubicam joprojām ir saistība ar “PSA Group” kompāniju, kurai cita starpā pieder arī DS brends un arī “Citroen” kompānija, kuras sastāvā Kubica startēja WRC čempionātā.  “DS Virgin Racing” komandas viens no pilotiem Ņujorkā varētu būt rezervists Alekss Lins.

Roberta Kubicas testi Doninktonparka trasē