F1 braucēju asociācijas galvgalī notikušas pārmaiņas – tās līdzšinējo vadītāju Džensonu Batonu, kurš aktīvās braucēja gaitas pārtrauca pagājušā gada izskaņā, nomainīs “Haas” komandas braucējs Romēns Grožāns.

Batons kopā ar abiem pārējiem braucēju asociācijas vadītājiem Aleksandru Vurcu un Sebastianu Fetelu strādāja kopš 2013. gada, tomēr nu nolēmis ļaut savu amatu ieņemt aktīvam F1 braucējam.

Esmu ļoti pateicīgs pārējiem asociācijas biedriem pa manu ievēlēšanu. Tas ir patiess pagodinājums. Mums, sacīkšu braucējiem, viedoklis dažādos jautājumos bieži atšķiras, tomēr kā grupa esam vienoti kopīgam mērķim – labvēlīgāku apstākļu veidošanai mūsu izvēlētā sporta veida attīstībai. Domāju, ka mums ir svarīga loma saiknes veidošanā starp čempionāta īpašniekiem un skatītājiem,” pārmaiņas komentē Romēns Grožāns.

Sportistu interešu nostādīšana priekšplānā un lieliskais komandas darbs, ko paveicām kopā ar Džensonu bija lielisks. Man bija patiess prieks ar viņu sadarboties. Paldies, Dženson, par ieguldījumu!” savu bijušo kolēģi slavē Aleksandrs Vurcs. “Pēdējo gadu laikā Romēns bija kļuvis par ļoti aktīvu braucēju asociācijas biedru. Viņš ir enerģijas pilns un labprāt dalās ar savām idejām par F1 turpmāko attīstību. Mēs ar Sebastianu esam pārliecināti, ka viņš būs lielisks papildinājums organizācijas vadībai.

F1 braucēju asociācija tika dibināta 1994. gadā ar mērķi uzlabot braucēju drošību. Tās ietekme gadu gaitā sāka kristies, tomēr pēdējā laikā aktivitāte ir ievērojami pastiprinājusies, veidojot ciešu sadarbību ar čempionāta īpašniekiem “Liberty Media”, kā arī piedāvājot faniem izteikt savu viedokli aptaujās.

1 KOMENTĀRS