Necerēti sīvā cīņā par pole Spānijas GP uzvarēja Luiss Hamiltons, kurš par nieka tiesu pārspēja Sebastianu Fetelu. Otrajā starta rindā būs abi somu piloti, bet Fernando Alonso savus līdzjutējus šodien iepriecināja ar augsto 7.vietu startā.

Pirmajā kvalifikācijas kārtā aiz svītras palika Daniels Kvjats, kamēr viņa komandas biedrem Karlosam Sainsam izdevās uzrādīt devito laiku. Tālāk tika arī Fernando Alonso, kamēr izstājās Stofels Vandūrns. Neveiksminiekiem pievienojās arī Džoljons Palmers, kurš pat treniņos bija ātrāks par kvalifikācijā uzrādīto rezultātu, Lans Strols un Markus Ēriksons.

Otrajā kārtā ātrāko apļa laiku uzrādīja Luiss Hamiltons, kamēr Fetels bija otrais. Tikmēr sīva cīņa notika par iekļūšanu pirmajā desmitniekā un šoreiz aiz svītras palika Romēns Grožāns, kurš lidojošā apli pieļāva kļūdu, Paskāls Verleins, Karloss Sainss un Niko Hulkenbergs. Tikmēr Fernando Alonso ar desmito rezultātu spēja iekļūt izšķirošajā kvalifikācijas kārtā un pamatīgi iepriecināja savus līdzjutējus tribīnēs, kā arī komandas darbiniekus “McLaren” boksos.

“F1LV

“Mercedes” un jo īpaši Luiss Hamiltons atkal nodemonstrēja spēju atrast papildus ātrumu izšķirošajā kvalifikācijā, tomēr Sebastiana Fetela ātrālais aplis galarezultātā bija tikai par 0,051s lēnāks nekā bitu pilotam. Otrajā rindā stāsies abi somi -Valteri Botass un Kimi Raikonens, kurš līdz šim treniņos bija ātrāks par komandas biedru, bet kvalifikācijā nespēja to atkārtot. Abi “Red Bull” piloti, kā jau tika prognozēts, ieņēma trešo starta rindu, bet Fernando Alonso sasniedza neticami augstu pozīciju – 7.starta vieta.

Spānijas GP kvalifikācija

9 KOMENTĀRI

 1. Aljonja cer tikt atpakalj Ferrarī :DDDDD kam viņš tur vajadzīgs???! Ferrarī ņems Rikiju…99% drošs avotiņš.
  Rīt būs laba sacīkste starp ĀTRĀKO MB formulu un visai lēno Ferrarī formulu! Jācer uz uz Vettela meistarību kā nekā 4 kartējais pasaules čempions!!!

  • Spānim lai uzvarētu titulu nav vajadzīga pati ātrākā formula, kas šosezon ir Ferrari, tāpēc šaubu nav, ka Alonso nemaz neplāno pāreju atpakaļ uz Ferrari. Vai nu paliks McLaren, vai uz Mercedes, vai ies pelnītā atpūtā.
   Es tikai ceru, ka Fetels rīt pārāk daudz nežēlosies pa radio savai komandai, jo Fetela spiedzošā, meitenīgā balstiņa grauj F1 prestižu!

   • Mācos no tevi Mīļai slimiķi! Ņēmu piemēru no apollo un delfiem,kur tu atstāj savu smaciņu…un beidz kunkstēt te par banošanu 😉

   • Tavi komentāri neatbilst F1.lv noteikumiem, tieši tāpēc tevi ir jābano, nevis tāpēc ka tu fantazē par it kā kaut kādu mācīšanos no citiem!