Neraugoties uz faktu, ka Džensons Batons vēl ne reizi nav sēdies pie “McLaren” šī gada modeļa MCL32 stūres, gan pats sportists, gan viņa pārstāvētā komanda uz Monako GP raugās pozitīvi.

Sajūtas atgriežoties kokpitā uz Monako posmu ir nereālas. Kad Ēriks (Buljē) zvanīja, es piekritu momentāli. Nespēju sagaidīt vienu no sezonas trakākajām, neparedzamākajām un intriģējošākajām sacīkstēm,” norāda 2009. gada pasaules čempions.

Testu trūkumu neuzskatu par traucēkli, jo esmu lieliskā fiziskā formā. Papildus tam, esmu strādājis simulatorā, kā arī lieliski pārzinu katru mazāko trases niansi. Triatlonu dēļ, iespējams, šogad trenējos smagāk kā jebkad. Būs ļoti interesanti atkal strādāt kopā ar komandu un censties pieskatīt Alonso mašīnu.

“F1LV

“McLaren Honda” komanda arī uz šo posmu sagatavojusi uzlabojumus, turklāt Monako trasē dzinējam , kas ir vienības vājais punkts, ir ievērojami mazāka nozīme kā ātrajās trasēs ar garajām taisnēm. Papildus cerību stariņu viesa Alonso izcīnītā septītā starta vieta pirms 2 nedēļām Barselonā.

Es domāju, ka viņam klāsies labi,” atzīst Batona komandas biedrs Stofels Vandūrns. “Viņš kādu laiku nav braucis, tomēr Monako nav tā pati ātrākā trase. 17 gadu pieredze F1 čempionātā, kā laikā uzvarēta arī Monako GP izcīņa – gan jau Džensons zinās, kad griezt stūri.

Par Džensona Batona karjeras spožākajiem brīžiem lasi ŠEIT.

7 KOMENTĀRI

  1. Batons gatavs lielām lietām… 9% aptaujas dalībnieku domā, ka Batons iekļūs top6… mja, es ļoti atvainojos Austinam Poweram, bet man atkal nāksies viņu citēt: “tādu optimismu jāārstē ar elektrošoku” (copyrights to Austin Powers 26. augusts, 2013 at 20:30). 😉

  2. McLaren vajadzētu uz visu sezonu paturēt Batonu jo tikai viņš var reāli sapelnīt punktus.
    Nebūtu slikti ja Jense iebrauktu point zone tādejādi vienā sacensībā sapelnot tik daudz cik Alonso kungam visas sezonas garumā nebūtu iespējams. 😀

  3. Mja… starts no pēdējās (20.vietas) nesola neko lielu Džensonam, bet šogad arī vienkārši tikai finišs gonkā priekš McLaren pilotiem jau ir liela lieta un liels sasniegums. To arī novēlu Džensonam!