Neraugoties uz Estebana Okona kritiku komandas biedra Serhio Peresa virzienā, meksikāņu braucējs uzskata, ka sacīkstēs darbojies komandas interesēs un nav centies izbojāt Okona izredzes.

Strādāju komandas labā. Labākais, ko varēju darīt, ir censties gūt pēc iespējas vairāk punktu, kā to esmu darījis līdz šim. Estebanam bija pietiekami daudz apļu, lai mani apsteigtu, tomēr viņš nebija pietiekami tuvu. Danielam bija laba saķere, tādēļ man neizdevās viņu apsteigt un esmu pārliecināts, ka arī Estebanam neizdotos,” skaidro Peress.

Kad komanda mums ieteica samainīties pozīcijām, priekšā atradās atpalicēji. Zināju, ka, ja Rikjardo aizkavēsies, man ir lieliskas iespējas tikt viņam garām. Zināju, ka viņam neiet viegli un “Ferrari” strauji tuvojas mums.” Peress arī norādīja, ka pēdējā aplī Okons esot veicis ļoti bīstamu manevru, kas varējis pielikt punktu abu braucēju sacīkstēm.

“F1LV

Šodien guvām daudz nozīmīgus punktus kā komanda, tomēr neesmu līdz galam apmierināts,” atzīst Okons. “Mēs bijām spējīgi sasniegt arī goda pjedestālu. Pozitīvākais, ko varam paņemt no Kanādas, ir fakts, ka mums ir laba mašīna, ar ko ir iespējams cīnīties ar “Red Bull” un “Ferrari”. Cīnīties šādā līmenī bija lieliski, tādēļ esmu pateicīgs komandai par sniegto izdevību un izcili sagatavoto mašīnu.”

2 KOMENTĀRI