“Sauber” komanda pārtraukusi sadarbību ar tās līdzšinējo vadītāju Monišu Kaltenbornu, kuras vietu jau šajā nedēļas nogalē ieņems vienības menedžeris Bīts Zenders un tehniskais direktors Jorgs Zanders.

Kaltenborna “Sauber” pievienojās 2000. gadā, kļūstot par juridiskā departamenta vadītāju, bet kopš 2010. gada janvāra ieņēma komandas vadītājas amatu. Tiek ziņots, ka par galveno iemeslu Kaltenbornas atbrīvošanai kalpojušas viņas nesaskaņas ar jaunajiem investoriem, kas pārņēma arī lielu daļu Kaltenbornai piederošās komandas akcijas, kuras viņa savulaik saņēma no komandas izveidotāja Pītera Zaubera.

“Longbow Finance” esot vēlējušies likt akcentu uz Markusa Ēriksona karjeras virzīšanu, kamēr Kaltenborna kā lielāku zvaigzni redz Paskālu Verleinu, kurš arī atnesis komandai tās vienīgos punktus šogad.

“F1LV

“Sauber” komanda pagaidām gan nekādu oficiālu paziņojumu nav izplatījusi. Noprotams, ka turpmāk komandas vadītāja amats varētu tikt uzticēts Kolinam Kollesam, kurš vadīja “Caterham” komandu, kad tajā brauca Ēriksons, kā arī bija pie Silverstounā bāzētas komandas stūres tās pārejas periodā no “Jordan”, “Midland” un “Spyker” uz “Force India”.

7 KOMENTĀRI

 1. Ka moņai izraksta vilka pasi, tas krietni un slavējami.

  Aber vietā paņemt misteru Kollzu (viņš arī domnul Colesnic, dzimtajā mēlē) – kas tiem Sauber ir par fetišu uz apšaubāmas reputācijas un kvalitāšu individuumu līgšanu par Team Principal… 🙁

  • Mjā, varēja taču Flāvio Briatorem piezvanīt. Tam ar reputāciju viss ir čikiniekā… jo termiņš līdz 2013.g. tak ir jau pagājis. Un kas par stabilu kvalitāti (piem. neskaitāmās apsūdzības par visa veida krāpšanos ar Benetton formulu 1994.gadā) šim vēl piedevām! :)))

   • Cienītā Austiņa Povere, Jums jau nu tā kā vajadzētu zināt, kas (kurš) man “patika” Benetton lupatās. Lustīgus Līgo, Jums, meitiņ! :)))

 2. Drīz Monikas pēdās dosies arī spāņu blēdis Diass kuru savās rindās negrib redzēt NEVIENA F-1 top komanda.
  Re ko Horners par šo neveiksminieku saka:
  Вопрос: А если бы Фернандо мог выступать в вашей команде бесплатно?

  Кристиан Хорнер: Разве что в GP2. У нас нет для него места в Red Bull Racing. Очень жаль, что сейчас Фернандо оказался в ситуации, когда он не может пилотировать конкурентоспособную машину.

  Pat bez algas tas pusčempions nevienam nav vajadzīgs! Muahahā! Velku paralēles ar Žaku Čīgātāju….identisks karjeras noriets!:D