“Red Bull” braucējs Makss Verstapens atklājis, ka iemesls vājajam startam šodien notikušajā Austrijas GP izcīņā bijis sajūgs, kas neesot darbojies kā nākas, kas noveda pie vairāku pozīciju zaudēšanas pirms izstāšanās pēc avārijas ar Alonso un Kvjatu.

Jau iesildīšanās aplī jutu, ka kaut kas nav kā nākas. Tas mani pievīla arī startā, kad vajadzēja parūpēties par to, lai mašīna nenoslāptu, tomēr, kad izdevās iekustēties, jau līdz pirmajam līkumam jutu, ka sajūgs joprojām nestrādā perfekti,” norāda Verstapens.

Centos izbraukt pa ārmalu, lai izvairītos no potenciālajām sadursmēm, tomēr man trāpīja pa aizmugurējo riepu, salaužot sajūgagultni. Tad tas kļuva nelietojams un mana diena bija galā. Ļoti žēl, ka nespēju veikt vairāk kā vienu līkumu pa godu visu laiku labākajam skatītāju pūlim, kāda priekšā man ir bijusi izdevība braukt.

“F1LV

Otrs avārijā cietušais braucējs Fernando Alonso šoreiz bijis pasažiea lomā: “Žēl ka tā sanāca, tomēr neko nevarējām darīt. Saincam un Verstapenam bija problēmas, tādēļ līdz pirmajam līkumam spēju tikt abiem garām, tomēr tad sekoja sadursme, kas sabojāja manu braucienu. Startos dažreiz tā mēdz gadīties un tur neko nevaram mainīt. Kad esi peletonam pa vidu vai beigās, iespēja saskarties ir lielāka. Ceru, ka nākamreiz tiksim cauri sveikā.

2 KOMENTĀRI