“Red Bull” vienībai šogad gājis kā pa kalniem – sezonas sākumā prognozētā vienmuļā braukāšana aiz “Mercedes” un “Ferrari” nav īstenojusies – Daniels Rikjardo ar stabilitāti  no līderiem neatpaliek, kamēr Verstapenu, kuru nereti redzam priekšā komandas biedram, apsēdušas tehniskas ķibeles. Abi gan atzīst, ka tradīcijām bagātajā un ātrajā trasē, viņus gaida grūta nedēļas nogale.

Makss Verstapens: “Dodos uz Silverstounu nedēļu pēc neveiksmīgā posma Austrijā. Ceru, ka šoreiz beidzot veiksme būs manā pusē. Posms būs lielisks fiziskās sagatavotības pārbaudījums, it īpaši ar jaunās specifikācijas formulām. Vienmēr esmu izbaudījis braukšanu Silverstounā, bet šogad “Becketts” un “Maggotts” līkumi sajūtu ziņā ievērojami atšķirsies no pagājušā gada. Ar gāzi grīdā caur “Copse” arī liek katru reizi sirdij pukstēt straujāk. Katru sezonu gaidu tieši šo posmu.

Daniels Rikjardo: “Protams, ka gaidu Lielbritānijas GP. Tā man vienmēr būs īpaša, jo tieši šeit piedzīvoju savu F1 debiju. Šajā trasē esmu regulāri sacenties jau kopš britu F3 laikiem un ātro līkumumu kombinācijas “Copse”, “Maggotts”, “Becketts”, “Stowe” vienmēr esmu izbaudījis. Šogad ātrumi ir vēl lielāki, kas ir iepriecinoši. Es domāju, ka “Copse” šogad būs ar gāzes pedāli līdz grīdai, līdz ar to garlaicīgi nebūs. G spēki ātrajos līkumos ievērojami pieaugs un posma veikšana būs nogurdinošāka.

Toties britu fani ir satriecoši. Mēs te esam braukuši pamatīgā tveicē, nu labi, ne pamatīgā tveicē, bet pamatīgā tveicē priekš Anglijas, kā arī lietainos apstākļos, taču jebkurā gadījumā viņi ierodas trasē agri no rīta un pamet to tikai vēlu vakarā. Viņi ir patiesi autosporta fani un vienmēr ļoti lojāli pret saviem tautiešiem, tai pat laikā atbalstot katru no mums. Atmosfēra vienmēr ir lieliska.

4 KOMENTĀRI

  1. Britu fanu entuziasmu var tiešām apbrīnot. Taču ja atceramies cik daudz leģendāru F1 sacīkšu ir notikušas Silverstonā tad to var arī saprast. Ar nepacietību gaidu svētdienu un ceru uz lietus sacīksti.