Abiem “Force India” braucējiem Ungārijas GP izdevās noslēgt punktos, tomēr kārtējo reizi savstarpējie cīniņi, iespējams, laupīja potenciāli labāku rezultātu.

Startā valdīja visai liels juceklis. Nezinu, ko darīja Serhio, pieļauju, ka nokavēja bremzēšanas punktu, jo viņš norāva daļu no manas mašīnas grīdas. Labi, ka beigās abi spējām tikt punktos, apsteidzot vienu “McLaren” un abas “Renault” mašīnas, kas ir ļoti labs rezultāts, zinot, cik grūti šajā nedēļas nogalē gāja,” savā Ungārijas GP pieredzē dalās Estebans Okons.

“F1LV

Kontakts ar Okonu radīja bojājumus manam priekšējam antispārnam. Uz mašīnas balansu gan tas paliekošas sekas neatstāja, tomēr tas nebija patīkami. Ātruma ziņā šī bija sliktākā nedēļas nogale šosezon. Cīnījos ar mašīnu visā sacīkšu garumā, tādēļ ir prieks, ka izdevās finišēt punktos,” stāsta Okona komandas biedrs Serhio Peress.

Incidents nemaz nebija tik liels. Parasta pabakstīšanās startā. Viņi abi sasniedza labu rezultātu, tādēļ par to īpaši nesatraucamies. Nedomāju, ka Estebans tā visa rezultātā ko īpaši zaudēja,” optimistisks par notikumiem Ungārijā ir “Force India” komandas vadītājs Bobs Fernlijs.