“Ferrari” komanda atklājusi, ka nopietni apsver iespēju pārvērst “Sauber” komandu par savu junioru vienību, izveidojot līdzīgu sadarbību, kāda šobrīd vērojama starp “Red Bull” un “Toro Rosso”.

Viens no galvenajiem iemesliem šādam “Ferrari” lēmumam ir problēmas atrast nākamo karjeras soli tās jauno braucēju akadēmijas spožākajiem talantiem Antonio Džiovinaci un Šarlam Leklerkam, jo atlikusī komanda, kas izmanto “Ferrari” dzinējus, jau paziņojusi par sadarbības turpināšanu ar esošajiem braucējiem Kevinu Magnusenu un Romēnu Grožānu.

“FIAT-Chrysler” koncerna, zem kura ietilpst arī “Ferrari”, prezidents Serhio Markione atzīst, ka “Ferrari” būtu ieinteresēti ne tikai radīt bāzi jaunajiem talantiem, bet arī apgādāt ar dzinējiem vēl kādu jaunu komandu, kas būtu gatava ienākt čempionātā. “Centīsimies turpināt izplesties, apgādājot vairāk komandu. FIA un “Liberty Media” ir vienojušies sniegt pēc iespējas vairāk atbalsta jaunām komandām, kas vēlas ienākt čempionātā. Jo vairāk gribētāju būs, jo labāk mums!

Vaicāts par “Ferrari” iespējamo pievienošanos Formula E čempionātam, Markione ir skeptiski noskaņots, tomēr atzīst, ka ir ieinteresēts izpētīt situāciju un, iespējams, pievienoties čempionātam ar kādu citu brendu. Kā potenciālie varianti tiek minēti “Alfa Romeo” vai “Maserati”.

1 KOMENTĀRS