Luiss Hamiltons noliedzis ideju startēt kādas citas komandas rindās pēc sadarbības beigšanas ar “Mercedes”, uzsverot viņa pašreizējās komandas spēju radīt lielisku saikni starp komandu un braucēju, to papildinot ar regulāru cīņu par titulu.

Ja es dotos uz citu komandu, man būtu jācenšas tajā ienest tas, līdz kam esam tikuši “Mercedes” komandā. bet vai tas ir tas ko vēlos? Vai tas ir vajadzīgs? Protams, skatos uz komandām, kuras vienmēr esmu apbrīnojis, piemēram, “Williams”, un būtu interesanti palīdzēt viņiem tikt atpakaļ uz uzvaru ceļa, tomēr saprotu, ka man nav nekādas burvju nūjiņas. Nezinu, cik daudz laika tam vajadzētu, ja tas vispār ir paveicams, tomēr ļoti cienu Frenku un viņa titulēto komandu,” stāsta trīskārtējais čempions.

Ja neskaita “Ferrari”, nav nevienas citas komandas uz kuru man būtu vēlme doties, tomēr šobrīd es izbaudu to vietu, kur šobrīd esmu, tos cilvēkus, kas strādā kopā ar mani, kā arī kompānijas idejas un pieeju mērķu sasniegšanai. Šeit esmu ļoti laimīgs. Kad pievienojos, negaidīju, ka te būs tik patīkama vide, neatkarīgi no trasē sasniegtajiem rezultātiem. Neticu, ka vēl kādā komandā ir līdzīga atmosfēra.

Luiss Hamiltons “Mercedes” komandai pievienojās 2013. gadā pēc sešām sezonām “McLaren” sastāvā. “Pat neraugoties uz rezultātiem, nav neviena komanda, kas par saviem braucējiem rūpētos kā “Mercedes”. Tieši tādēļ pamest viņus, lai dotos pie konkurentiem, būtu ļoti sarežģīts lēmums. Katrs vienības pasākums vai komerciāla aktivitāte palīdz nest tās zīmolu visā pasaulē. Ja man to visu vajadzētu pamest, es pārstātu braukt sacīkstēs.

1 KOMENTĀRS