Jau šajās brīvdienas, 19. un 20. augustā, Biķernieku trasē gaidāms šīs vasaras karstākais autošosejas notikums „ENEOS Riga Summer Race”. Sacensības varēs vērot ne tikai Biķernieku trasē, bet arī mobilajā lietotnē LMT Straume, internetā straume.lmt.lv visā pasaulē, kā arī LMT Mājas viedtelevīzijā un bezmaksas televīzijas kanālā Sportacentrs TV.

Pirmās sacensību dienas tiešraide sāksies no plkst. 14:00 ar pieslēgšanos studijai, bet uzreiz pēc tam sacensības atklās ar iespaidīgu drifta šovu „Drift King of Speed” ar Kristapa Bluša piedalīšanos, kurš „Ozola” līkumā uzstādīs drifta ātruma rekordu. „ENEOS Riga Summer Race” sacensības sāksies plkst. 14:30, kad trasē dosies „Kumho Tyre Challenge” abas klases. Uzreiz aiz viņiem arī Latvijas čempionāta „Legend Car” dalībnieki un galvenais pirmās sacensību dienas notikums būs plkst. 16:00, kad Biķernieku trasi uz četrām stundām ieņems Baltijas izturības sacīkšu komandas. Uzreiz pēc tam, apbalvošana.

BaTCC
BaTCC

Svētdien, 20. augustā, gaidāms visplašākais automašīnu klašu skaits. Biķernieku trases tiešraidei varēs pieslēgties no plkst. 12:00, kad trasē dosies Kristaps Blušs, kurš mēģinās pārspēt savu pirmās dienas drifta ātruma rekordu, lai uzstādītu pēc iespējas augstāku latiņu nākamo gadu „Riga Summer Race” drifteriem. Autošosejas sacensības sāksies no plkst. 12:30 ar „Legend Car” automašīnām, kas veiks savus otros braucienus. Pēc tam jau krietni jaudīgākā „Baltic Touring Car” klase ar startu plkst 13:05 un uzreiz pēc tam plkst. 13:40 ceturto posmu iesāks arī „Dzintara aplis” Volga dalībnieki, kam sekos Formula un VAZ automašīnas. Paralēli vēsturisko automašīnu „Dzintara aplis” sacensībām, pirmo reizi „ENEOS Riga Summer Race” ietvaros norisināsies arī Starptautiskā Draudzības kausa otrais posms. Latvijas čempionāta „Kumho Tyre Challenge” klases otro braucienu sāks plkst. 15:25, bet „Legend Cars” savu izšķirošo trešo braucienu veiks jau plkst. 16:00. Mirkli pēc pus pieciem savā pēdējā braucienā dosies arī „Baltic Touring Cars” un sacensības noslēgs „Dzintara aplis” dalībnieki ar saviem otrajiem braucieniem. Pēc sacensībām, apbalvošana.

“F1LV

Tiešraides studijā būs Aldis Putniņš un Artūrs Virbulis, kuri komentēs straujos notikumus trasē un intervēs studijas viesus. Sacensību dalībniekus startā un finišā uz sarunu aicinās vienmēr atraktīvais Oskars Kaņeps-Kalniņš.

Pirmās dienas tiešraide LMT Straume – http://straume.lmt.lv/lv/motoru-sports/motoru-sports/rsr-1diena/1001929

Otrās dienas tiešraide LMT Straume – http://straume.lmt.lv/lv/motoru-sports/motoru-sports/rsr-1diena-3/1001931

Biļetes iepriekšpārdošanā pieejamas visās „Biļešu Serviss” kasēs un internetā www.bilesuserviss.lv. Biļešu cena uz abām dienām ar iespēju iekļūt dalībnieku parkā 15 eiro, vienas dienas biļete – 10 eiro. Sacensību dienās būs nopērkamas arī vienas dienas ieejas biļetes tikai uz tribīnēm, cena 7 eiro. Bērniem līdz 12 gadu vecumam pieaugušo pavadībā.