Foto: Scuderia Ferrari

Šīs sezonas F1 čempionāta kopvērtējuma līderis Sebastians Fetels paziņojis, ka viņam vairs nav šaubu par “Ferrari” spējām cīnīties ar “Mercedes”, pēc tam, kad viņa pārstāvētā komanda izrādīja nopietnu pretestību sudraba bultām ātrajā Spa trasē, kas savas konfigurācijas dēļ pirms posma “Mercedes” nostādīja izteiktu favorītu lomā.

No Beļģijas jāpaņem pozitīvais – sacīkšu režīmā esam ļoti ātri. Mašīna bija sagatavota lieliski. Salīdzinot ar Silverstounu, neveicām pārāk daudz izmaiņu, kas pierāda, ka todien mums vienkārši nepaveicās. Esam spēruši plašu soli uz priekšu. Esmu ļoti, ļoti priecīgs, jo Silverstounā zaudējam nepilnu sekundi aplī. Esam uz pareizā ceļa. Mums vairs nav jābaidās, ka kādā no atlikušajiem posmiem “Mercedes” varētu būt izteikts pārsvars,” secina četrkārtējais pasaules čempions Sebastians Fetels.

Komentējot pēdējā sacīkšu nogriežņa cīņu ar Hamiltonu ar atšķirīga sastāva riepām Fetels paliek uzticīgs komandas stratēģijai: “Viss ir kārtībā. Mēs, braucēji, vienmēr meklējam veidus kā sasniegt vairāk, tomēr jāsaprot, ka šī mums bija lieliska nedēļas nogale no sākuma līdz finišam.

“F1LV

Fetela komandas biedrs Kimi Raikonens finiša līniju šķērsoja ceturtajā vietā, norādot, ka “Ferrari” pietrūkst ātrums taisnēs, neraugoties uz spēju tikt garām savam tautietim Valteri Botass neilgi pirms finiša. “Mums jāatrod veidi, kā padarīt mašīnu ātrāku. Cenšamies to paveikt vairākās jomās, ne tikai ar dzinēja palīdzību. Domāju, ka cilvēki paredzēja “Mercedes” komandai vieglu panākumu, tomēr viņiem tas nebūt nenāca viegli. Tas nozīmē, ka savu darbu veicam pareizi.