“Ferrari” komanda parakstījusi līgumu par sadarbības turpināšanu ar tabakas ražotāju “Philip Morris”, kuru pārziņā esošais “Marlboro” atbalsta itāļu vienību jau 40 gadu garumā. Līguma detaļas netiek atklātas, zināms vien, ka sadarbība noslēgta uz vairākiem gadiem. Jāpiezīmē, ka “Ferrari” F1 komandas vadītājs Mauricio Arivabene agrāk strādāja “Philip Morris” mārketinga nodaļā.

Kevins Magnusens ir neapmierināts ar tiesnešu lēmumu nesodīt Maksu Verstapenu par incidentu sacīkšu izskaņā, kad “Red Bull” braucējs cīņā par pēdējo punktu neatstāja Magnusenam vietu, dodoties līkumā, kā rezultātā “Haas” braucējam nācās izbraukt caur asfaltēto drošības joslu. “Viņš mani izstūma. Tās ir sacīkstes, tā mēdz notikt, tomēr sodam jābūt vienādam visiem braucējiem.” Magnusens arī uzsvēris, ka cīņa vēl nebija galā, jo viņam esot bijušas lieliskas izredzes līkumā atgūt gandrīz zaudēto pozīciju. Verstapens notikumus īpaši nevēlējās komentēt, norādot, ka tas neesot bijis nekāds incidents.

Fernando Alonso paudis sašutumu par to, ka Džolionam Palmeram par vietas neatdošanu pēc trases noīsināšanas piešķirts vien 5 sekunžu sods, norādot, ka tas pat nemainīja vietu sadalījumu, jo pārnesumkārbas problēmu dēļ Alonso jau dažus apļus vēlāk bija vairāk kā 5 sekunžu attālumā no “Renault” braucēja. “FIA pieņemot šādu lēmumu, visticamāk, lietoja “Heineken”,” tēlaini izteicās divkārtējais pasaules čempions. Džolions Palmers norādījis, ka viņam vienalga, ko saka Alonso, jo spāņu braucējs pats ir vainojams tajā, ka Palmers izstumts ārpus trases. Alonso pārstāvētā “McLaren” vienība jau tuvāko dienu laikā gūs pilnīgu skaidrību dzinēju piegādātāja jautājumā uz nākamo sezonu.