Valentino Rosi turpina veiksmīgu rehabilitācijas procesu pēc motokrosa kritienā gūtās kājas traumas. Viņa pārstāvētā “Yamaha” komanda nolēmusi visus spēkus un resursus veltīt Maverikam Vinjalesam un nemeklēt Rosi aizvietotāju. Tikmēr viens no Rosi konkurentiem Kals Kračlovs guvis pirksta traumu, tajā smagi iegriežot ar nazi.

MotoGP leģenda aizvadītajā nedēļas nogalē devies mājās, kur turpina ārstēšanos pēc labās kājas lūzuma divās vietās. Medicīniskais personāls ziņo, ka Rosi pie motocikla stūres varētu atgriezties aptuveni pēc mēneša, gandrīz droši garantējot, ka “Yamaha” komandai nāksies iztikt bez itāļa gan Misano, gan Aragonā. Rosi jau paudis nožēlu, ka neizdosies iepriecināt savus tautiešus, jo Misano trase, kur šonedēļ risināsies Sanmarīno Grand Prix izcīņa atrodas mazāk kā pusstundas braucienā no Rosi mājām. 38 gadus vecais Rosi jau uzsācis fizioterapiju.

“Yamaha” komanda nolēmusi nemeklēt Rosi aizvietotāju šajā nedēļas notiekošajā Sanmarīno GP, kamēr par sacīkstēm Aragonā skaidrības vēl nav. Par vienu no reālākajiem kandidātiem uz Rosi vietu tiek minēts “Yamaha” izmēģinājumu braucējs Kacujuki Nakasuga, kurš šonedēļ startēs motošosejs sacensībās Japānā, bet uz sacīkstēm Spānijā būs pieejams. Nakasuga MotoGP klasē startējis 2011. gadā, aizvadot 7 sacīkstes.

Sagriežoties ar nazi, kreisā zeltneša savainojumu guvis “Honda” pārstāvis Kals Kračlovs. Tiek ziņots, ka Kračlovs pārgriezis cīpslu. Britu sportists pēc incidenta cerējis ka sāpes pāries, tomēr, pierādoties pretējam, nākamajā dienā devies uz slimnīcu, kur viņam veikta operācija. Pats sportists ir apņēmības pilns neļaut šādam negadījumam liegt dalību šonedēļ gaidāmajās sacīkstēs.