“Mercedes” braucējs un šīs sezonas kopvērtējuma līderis Luiss Hamiltons šajā nedēļā Francijā esošajā Pola Rikāra trasē aizvadīs 2018. gada “Pirelli” riepu testus.

Neraugoties uz datu pieeju visām komandām un braucēja neziņu kādas cietības riepas viņš testē, vairāki eksperti ir pārliecināti, ka viens no galvenajiem iemesliem Sebastiana Fetela spraigajai cīņai ar “Mercedes” braucēju ir Fetela aizrautīgā interese un vēlme darboties testos pērn, kamēr Hamiltons šādu iespēju neizmantoja tik nopietnā līmenī. Šoreiz Hamiltons testiem pieteicies brīvprātīgi.

Šī būs īpatnēja pieredze, jo neesmu testpilots. Nespēju sagaidīt šo brīdi. Galu galā pats pieteicos uz šo darbu,” stāsta Hamiltons, kuram vienlaikus tā būs iespēja gūt priekšrocības pret konkurentiem kā pirmajam izmēģinot trasi, kur nākamgad risināsies Francijas Grand Prix.

“F1LV

Hamiltons savus pienākumus pildīs šodien, savukārt piektdien viņa pienākumus pārņems Valteri Botass. Visi 2018. gada “Pirelli” riepu testi tiek veikti ar šī gada F1 mašīnām. Šīs sezonas laikā jaunās riepas tiks izmēģinātas divas dienas pēc Meksikas posma, kas uzticēts “Force India” un “Sauber” komandām, bet pēc Brazīlijas to veiks “McLaren”.