“Force India” komandai sezona izvērtusies par pamatīgiem amerikāņu kalniņiem – gūti punkti katrā posmā, izņemot Monako, tomēr braucēju savstarpējās cīņas liegušas aizsniegties līdz kārotajām virsotnēm. Singapūrā cīņa nebūs vieglāka – ielu trasē dzinēja jaudai nav tik izšķiroša nozīme, tomēr tas nenozīmē, ka Vīdžeja Maljas komanda nebūs bieds vadošajām vienībām.

Serhio Peress: “Singapūra ir viens no sezonas grūtākajiem posmiem. Te ir tik karsts un mitrs. Šis ir īstens izaicinājums katram braucējam, tomēr esmu labi sagatavots karstajam laikam. Cireiz mašīnā var justies ļoti neērti un ir jācer, ka sacīkstes pēc iespējas ātrāk beigsies. Ir grūti elpot, tu svīsti, savukārt sviedri tek acīs. Neraugoties uz to visu, šis ir ļoti īpašs posms, viena no aizraujošākajām naktīm gadā. Esmu finišējis punktos katru reizi, kad braucu šeit. Ceru šo sēriju turpināt. Marinabejas trasē ir grūti izcelt kādu īpašu līkumu, jo man patīk visi. Vienmēr esmu bijis ielas trašu fans. Šeit kļūdīties nedrīkst. Vienmēr blakus būs siena, kas nozīmē, ka viena kļūda liek izstāties. Protams, ceram gūt punktus gan Singapūrā, gan tai sekojošajos posmos. Sezona tuvojas noslēgumam, tomēr priekšā vēl ir daudz nozīmīgu posmu, tādēļ jādara viss iespējamais, lai “Force India” nosargātu ceturto vietu konstruktoru kausā.”

Estebans Okons: “Singapūrai piemīt kas maģisks. Cīkstēšanās pie mākslīgā apgaismojuma pie unikālas atmosfēras – viss ir ļoti glamūrs un atnākušie viesi ballējas visas nakts garumā. Tai pat laikā fiziski ir ļoti grūti. Braucot karstā un mitrā klimatā tiek izsvīsts ļoti daudz. Mašīnā visam jābūt perfekti, jo, atrodoties neērtā pozīcijā nākas nopūlēties krietni vairāk kā citur. Gatavojoties startam Singapūrā, nākas trenēties daudz karstākos apstākļos, lai ķermenis pierastu pie gaidāmā. Dīvainais dienas grafiks mani neuztrauc. Esmu priecīgs, ka dzīvojam pēc Eiropas laika – ceļamies vēlu, dienas ir īsas, līdz ar to ir vairāk laika, lai izgulētos. Šāds dienas režīms man patīk vislabāk. Singapūrā bez problēmām varu gulēt 12 stundas diennaktī. Trasē ir vairāki interesanti sektori. Priekš ielu trases tā ir ļoti ātra. Izbaudu vidus daļu, kas ir līkumota un nākas braukt tuvu barjerām. Pie trases ir daudz brīnišķīgu celtņu, kas pa nakti tiek izgaismotas, radot brīnišķīgu skatu.”