Mihaela Šūmahera ģimeni var gaidīt pamatīgas pārmaiņas. Pēc vācu žurnāla “Bravo” sniegtās informācijas 48 gadus vecā autosportista sieva Korina sazinājusies ar dakteri Marku Vīksu, kas varētu sniegt cerību septiņkārtējā pasaules čempiona ģimenei Dalasā, kur Šūmaheru ģimenei pieder ferma. Iemesls šādam lēmumam meklējams faktā, ka Dalasā esošajā klīnikā ir ievērojami lielāka pieredze ar pacientiem, kas guvuši smadzeņu bojājumus. Bijušā F1 braucēja ģimene turpina saglabāt konfidencialitāti un neziņo par Šūmahera veselības stāvokli.

Luiss Hamiltons nolēmis kļūt vegānu, tādā veidā cenšoties ierobežot kaitējumu, kas viņa darbību rezultātā, tiek radīts zemeslodei. “Pārstāju ēst sarkano gaļu pirms diviem gadiem, kļūstot par peskatārieti. Tagad esmu nolēmis atteikties arī no zivīm un kļūšu par vegānu,” stāsta Hamiltons, uzsverot, ka ēšanai audzētie lopi rada vēl lielāku gaisa piesārņojumu kā transportlīzekļi, nevēloties izplatīt kaitējumu. Šīs sezonas F1 kopvērtējuma līderis neuzskata, ka sava lēmuma rezultātā ko zaudētu, piebilstot, ka visi vegāni, ko viņam nācies satikt, savu lēmumu atteikties no dzīvnieku valsts produktu lietošanas uzturā uzskata par labāko lēmumu savā dzīvē. “Mercedes” braucējs atklāja, ka šāda rīcība daļēji saistīta arī ar viņa ģimenes medicīnisko vēsturi, kur atrodams vairums diabēta un vēža slimību upuru.

“F1LV

Pagājušā gada F1 čempiona Niko Rosberga ģimenei aizvadītajā nedēļā pievienojās tās jaunākā pārstāve Naila. Niko un viņa sievas Vivianas ģimenē nu ir divi bērni – Nailas vecākā māsa Alaia šovasar nosvinēja savu otro dzimšanas dienu. Pavisam nesen lielas izmaiņas piedzīvoja arī Rosberga profesionālā karjera – vācietis pievienojās Roberta Kubicas menedžmenta komandai, ar kuru savulaik sacentās gan F1, gan junioru kategorijās.

Welcome to the world, Naila ❤️

A post shared by NICO ROSBERG (@nicorosberg) on