No nākamā gada par “Red Bull” komandas galveno atbalstītāju kļūs britu auto ražošanas koncerns “Aston Martin”. Abas kompānijas kopīgu sadarbību uzsāka jau pagājušogad.

Spēku apvienošana pavērusi iespēju atvērt tehnoloģisko attīstības centru, kas radīs 100 jaunas darba vietas un tiks izmantots gan “Red Bull” F1 mašīnu, gan “Aston Martin” ielas auto attīstībai.

Jau kopš projekta pirmās dienas tas ir kas jauns, līdz ar to šai jomā esam pionieri. Pēc veiksmīga kopdarba pie “Aston Martin Valkyrie” esam nolēmuši apvienot spēkus un stiprināt sadarbību,tādēļ nākamgad mūsu komanda sauksies “Aston Martin Red Bull”, bet jaunais attīstības centrs ar 100 darbiniekiem dos iespēju izstrādāt jaunus, īpašus un inovatīvus projektus,” stāsta “Red Bull” komandas vadītājs Kristians Horners.

Pozitīvi noskaņots ir arī “Aston Martin” vadītājs Endijs Palmers: “Šāda sadarbība ir loģisks solis mūsu inovatīvajā sadarbībā ar “Red Bull”. Izbaudām iespēju popularizēt mūsu zīmolu globālā mērogā, ko sniedz atjaunotais F1 čempionāts. Domājam arī par savu jaudas agregātu piegādāšanu, tomēr tas notiks tikai tad, ja apstākļi sakritīs mums labvēlīgi. Nevēlamies iesaistīties dzinēju karā, kur nav ne finansiālu, ne laika ierobežojumu, tomēr, ja FIA spēs nodrošināt veselīgus apstākļus, būsim gatavi iesaistīties šai jomā.

1 KOMENTĀRS