Luiss Hamiltons paziņojis, ka necentīsies aizsniegties līdz visu laiku panākumiem bagātākā F1 braucēja Mihaela Šūmahera sasniegumam – 7 pasaules čempiona tituliem.

Ja godīgi, tad šobrīd vienkārši strādāju soli pa solim. Katru čempiona titulu izcīnīt ir ļoti sarežģīti. Jau ceļš uz ceturto trofeju ir ļoti grūts. Kas zin vai spēsim pietuvoties Mihaelam? Man nav mērķis tiekties pēc septiņu titulu rekorda atkārtošanas,” stāsta 32 gadus vecais Hamiltons.

“F1LV

Braukšanu sacīkstēs šobrīd mīlu vēl vairāk kā jebkad. Jūtu, ka arī pats braucu labāk kā agrāk. Tas kopā piepilda mani, radot daudz patīkamu emociju. Izbaudu izaicinājumu – izjūtam konkurenci no “Ferrari” un “Red Bull”, kas palīdz izprast gan savas stiprās, gan vājās puses, tomēr sezonas beigās vienmēr tiek domāts par nākotni. Izstrādāju piecgades plānu, tomēr tas pastāvīgi mainās un katru gadu tiek pielāgots.

Hamiltons arī neizslēdz, ka tuvākajā laikā varētu sekot sava bijušā komandas biedra un bērnības drauga Niko Rosberga pēdās un likt punktu savai karjerai, lai īstenotu vairākus plānus ārpus trases. Vaicāts par attiecībām, kopvērtējuma līderis noteic, ka šobrīd koncentrējas sezonai un nekas vairāk par vairākiem randiņiem šobrīd nav iespējams.

1 KOMENTĀRS

  1. Hamiltona intervijas noslēgums bija vēl intriģējošāks:
    “I don’t know how the other drivers feel about that but the wins feel more exciting to try and chase. Records are there to be broken so at some stage someone will break them. Whether it’s me, I can’t tell you.”
    Tātad a. god. Luiss Hamiltons ir “uzlicis aci” uz ciparu “92”. 🙂 Iesākumam… jo kā zināms “apetīte rodas ēdot”. 😉