Foto: Red Bull Racing

Pērn Malaizijas GP “Red Bull” komandai izvērtās perfekts – “Mercedes” neveiksmes pavēra ceļu pretim dubultuzvarai. Šogad iespējas atkārtot šo sasniegumu nav lielas, tomēr nodemonstrētais ātrums pēdējos posmos liecina, ka titula pretendentiem buļļus nebūs viegli savaldīt.

Makss Verstapens: “Pērn izdevās izcīnīt dubultuzvaru. Man ar Danielu bija lielisks duelis – viens otram devām pietiekami daudz vietas, sniedzot aizraujošus mirkļus skatītājiem un vērtīgus punktus komandai. Gan Singapūras, gan Malaizijas Grand Prix notiek ļoti karstās un mitrās vietās, padarot to par pamatīgu pārbaudījumu fizisko spēju robežām. Arī mehāniķiem nav viegli, darbojoties biezajos kombinezonos. Arī viņi nedēļas nogalē zaudē vairākus kilogramus.

Daniels Rikjardo: “Ar nepacietību gaidu sacīkstes Sepangā, kas būs mūsu pēdējā vizīte Malaizijā. Mana uzvara pērn, protams, bija negaidīta. Nedomāju, ka mašīna būs tik piemērota šai trasei, tomēr Luisa ķibeles pavēra izdevību. Pēdējos apļos man bija jācīnās ar Maksu. Tas viss tikai pierāda, ka nekad nav zināms, kas notiks tālāk. Ar mašīnas regulējumiem Malaizijā viegli nebūs. Ir nepieciešams ātrums otrajā sektorā, tomēr nedrīkst zaudēt daudz laika garajās taisnēs.