Šobrīd risinās aktīvas pārrunas par Dānijas Grand Prix iekļaušanu F1 kalendārā 2020. gadā. Trases arhitekts Hermans Tilke F1 pasaulei jau labi zināms. Viņam darbā palīdzējis dāņu autosportists Jans Magnusens. Trase atrodas pašā Kopenhāgenas centrā un šķērso trīs tiltus, kā arī krusto pati sevi. Šobrīd vēl tiek risināta finansiālā puse, tomēr gan valdība, gan pilsētas dome, gan karaliskā ģimene jau sniegušas savu atbalstu. Trase savas konfigurācijas dēļ tiek salīdzināta ar pagājušā gadā F1 ienākušo Baku trasi. Dānijā esošajā Roskildringā 1961. un 1962. gadā ārpus čempionāta ietvariem tika aizvadītas divas sacīkstes F1 mašīnām, bet Dānijas GP risinājies 11 reizes līdz 1995. gadam. Visas šīs sacīkstes gan kalpoja par junioru čempionātu posmiem.

Dānijas GP trases konfigurācija, Grafiks: Kobenhavns Kommune

Pēc neveiksmīgās avārijas Singapūras startā Fernando Alonso atstājis dūres izmēra caurumu savas istabas sienā. Divkārtējais pasaules čempions atzinis, ka tas noticis pēc dusmu izvirduma, jo “McLaren” komandai esot bijušas lieliskas izredzes sasniegt finišu labāko trijniekā. Alonso gan cer, ka visām neveiksmēm ir savi iemesli un tas tikai dos vairāk spēka nākotnē.

16. novembrī Ņujorkā izsolē tiks izsolīta “Ferrari” formula, ar ko Mihaels Šūmahers 2001. gadā izcīnīja savu ceturto čempiona titulu, kļuva par visu laiku uzvarām bagātāko F1 braucēju, pēdējo reizi triumfēja Monako GP, kā arī atnesa konstruktoru kausu “Ferrari” un tās izcilajai vadībai (Žanam Todam, Rorijam Birnam, Rosam Braunam). Tiek prognozēts, ka mašīnas cena varētu sasniegt aptuveni 4 miljonus USD.