“Toro Rosso” komandas primārais uzdevums allaž bijis pieredzes sniegšana jaunajiem talantiem, kas cierē uz vietu “Red Bull” komandā. Šonedēļ pie stūres redzēsim kārtējo jauno talantu Pjēru Gazlī. Iespējams, tieši viņš ieņems sava komandas biedra Karlosa Sainca vietu nākamgad. Tomēr vispirms jātiek pāri debijas posma atbildības slogam.

Karloss Saincs: “Joprojām nespēju nomierināties pēc Singapūrā gūtās 4. vietas. Tā sniedz pamatīgu enerģijas lādiņu, dodoties uz Malaiziju. Strādājām ļoti smagi, tādēļ nešaubos, ka bijām pelnījuši sasniegt manu karjeras labāko finišu līdz šim. Pēdējās dienās sociālajos medijos esmu noskatījies vairākus video, kas palīdz atcerēties šo burvīgo dienu, kā arī mirkli, kad šķērsoju finiša līniju un svinēju kopā ar savu sacīkšu inženieri… Boomšakalaka! Tagad esmu gatavs Malaizijai! No šīs trases man ir labas atmiņas. It īpaši no 2015. gada, pirmo reizi ievērojami atgūstoties trasē – sacīkstes sāku no 15. vietas, bet finišēju astotais. Laikapstākļi allaž bijuši īpaši. Vienmēr pastāv lietusgāžu risks, pat tad, spīd saule un nekas neliecina par vētras tuvošanos. Pēcpusdienās tas nav retums! Tomēr te nekad nav lijis, kad es esmu sacenties. Varbūt šoreiz tikšu pie šāda pārbaudījuma?

“F1LV

Pjērs Gazlī: “Neesmu noraizējies. Gluži pretēji – par savu debiju Malaizijā esmu sajūsmā. Esmu strādājis ļoti smagu, lai tiktu līdz šai situācijai. Esmu gatavs sevi pierādīt, kā arī ļoti priecīgs par man sniegto izdevību. Zinu, ka šī būs atšķirīga pieredze no visa līdz šim, ņemot vērā, ka citi braucēji startē jau no sezonas pirmā posma, tādēļ man būs jāapgūst daudz jauna. Nevaru vien sagaidīt, kad šī aizraujošais piedzīvojums varēs sākties. Sepangā esmu braucis jau agrāk. Pērn GP2 sacīkstēs izcīnīju pole position, tādēļ man patīk šī trase. Mitrums ir ļoti augstā līmenī, tomēr jūtos fiziski gatavs sacīkstēm.”