Kvalifikācijā savu 70. pole position izcīnīja Luiss Hamiltons. Viņa galvenais konkurents Sebastians Fetels sacīkstes sāks no beigām, tomēr tas nebūt negarantē uzvaru, it īpaši, ja sacīkstes tiek aizvadītas Malaizijā.

Luiss Hamiltons (1. vieta): “Kas par lielisku publiku! Pēdējais posms Malaizijā, bet šeit valda satriecoša atmosfēra. Mums nebija ne jausmas, kā šī diena izvērtīsies. Žēl, ka nevarēju pacīkstēties ar Sebastianu, kurš treniņos bija ļoti ātrs. Inženieri paveica lielisku darbu un spējām veikt progresu, salīdzinot ar piektdienu. Mašīna uzvedās lieliski, esmu nedaudz pārsteigts par rezultātu. “Red Bull” ir ļoti spēcīgi tieši sacīkšu režīmā, tādēļ rīt neies viegli. Ceru, ka spēsim turpināt uzņemtos progresa tempus, tomēr ceļš līdz pirmajam līkumam ir garš un notikt var jebkas.

Fernando Alonso (10. vieta): “Redzēs, kā mums ies sacīkstēs. Vairākkārt esam zaudējuši tieši kvalifikāciju dēļ, tomēr šoreiz atrodamies labākā pozīcijā. Nevar aizmirst, ka rīt var uznākt lietus, kas var dot papildus cerības. Jaunie aerodinamiskie uzlabojumi strādā ļoti labi un sevi ir pierādījuši gan šodien, gan vakar treniņos. Fetelu sev aizmugurē noturēt gan nebūs iespējams. Jau pērn viņš dažkārt tika labāko pieciniekā, sākot no beigām. Šāds mērķis mums ir pārāk augsts.

Sebastians Fetels (20. vieta): “Tā ir daļa no autosacīkstēm. Tā kā trasē tikpat kā nebiju, nav arī nekādu emociju par piedzīvoto. Protams, situācija nav patīkama. Neveiksme dienā, kad es pats jutos ļoti un labi, kā arī mašīna darbojās lieliski. Cerams, ka vismaz Kimi spēs nodemonstrēt uz ko esam spējīgi. Diena nav bijusi laba, tomēr esam saglabājuši riepas, kas ir pozitīvi. Redzēsim, kur bija problēmas cēlonis, bet dzinēju maiņa bija nepieciešama. Prieks, ka spējām to veikt tik operatīvi. Žēl, ka nevarēju cīnīties par uzvaru kvalifikācijā, jo mehāniķi strādāja ļoti un smagi, turklāt temps kādā viņi tekalēja ap mašīnu atgādināja Luidži no filmas Vāģi (The Cars).

3 KOMENTĀRI

    • Domāju šodien ieslēgt kvaleni. Apskatos twitterī, ka Fetelam problēmas ar motoru un bija skaidrs, kurš startēs no pirmās. Un tā arī notika. Es par to nebūt nepriecājos. Bet ja skatās visas sezonas garumā, tad Fetelam un Ferrari kopumā ir bijušas ļoti daudz neveiksmes. Merši absolūti nevainojami un godam nopelnijuši titulus.