Ar ļoti īpatnēju sadursmi starp Sebastianu Fetelu un Lensu Strolu noslēdzās Malaizijas Grand Prix izcīņa. Izanalizējot avārijas datus, tiesneši nolēmuši par labu abu braucēju nesodīšanai, jo neviens no viņiem neesot bijis pilnībā vainojams avārijā.

Kontakta rezultātā tika pamatīgi apskādēta Fetela “Ferrari” mašīnas aizmugure, kas rada bažas par iespējamo pārnesumkārbas maiņu uz nākamnedēļ notiekošo Japānas GP, kas Fetelam maksātu piecas starta vietas. Vācietis gan nepiekrīt tiesnešu lēmumam.

Izbraucu ārmalā, lai sakrātu uz trases esošās gumijas paliekas. Man šķiet, ka Lenss neskatījās un vēlējās darīt to pašu. Viņš drošvien pētīja savu stūri. Es atstāju pietiekami daudz vietas, tomēr bija jau par vēlu. Sekoja pilnīgi nevajadzīgs kontakts,” stāsta Sebastians Fetels. “Par ātrumkārbu nezinu. To būs jāizpēta. Gan jau tiks atrasts risinājums. Tā nav mana vaina, ka konkurenti nolemj uzlasīt gumiju un taranēt mani.

Arī astotās vietas ieguvējam Lensam Strolam ir savs viedoklis par notikušo: “Es pamazām slēdzu ārā visas sistēmas, kā tas parasti notiek goda aplī, kad viņš izbrauca caur ārmalu un turpināja braukt pilnā ātrumā. Kas tāds man gadās pirmo reizi. Ļoti dīvains incidents. Sacīkstes jau bija galā, tādēļ apzināta sadursme tā nebija ne manā, ne Fetela izpildījumā.

https://www.youtube.com/watch?v=YTz5jb0a7ek

8 KOMENTĀRI

 1. 100% Fetela vaina! Pēc finiša nav jābrauc pilnā ātrumā kā to darīja Fetels. Fetelim šī ir jau kārtējā izraisītā sadursme šosezon, bet viņš joprojām ir palicis nesodīts! Apbrīnojama FIA tiesnešu rīcība…

   • Tā ir tā pati manta, ko heiteri lietoja Baku, kad teica, ka Sebs palika nesodīts, pilnīgi ignorējot faktu, ka viņš saņēma veselus divus atsevišķus sodus.

   • Vermin…
    1) Nespried par citiem pēc sevis, jo citiem nav regulāru halucināciju kā tev 🙂
    2) Noņem kaut reizi savas rozā Fetela brillītes 🙂
    3) Izlasi ko šajā pašā rakstā saka L. Strolls:
    Lensam Strolam ir savs viedoklis par notikušo: “Es pamazām slēdzu ārā visas sistēmas, kā tas parasti notiek goda aplī, kad viņš izbrauca caur ārmalu un turpināja braukt pilnā ātrumā…”

   • Atšķirībā no tevis, man ir pilnīgi pie kājas ko kāds saka, ja es to varu redzēt pats. Un tas ko es redzēju ir tas, ka līdz pilnām ātrumam tur bija tālāk kā rāpus līdz Pekinai. 🙂

   • Bez tam, ja tev būtu kaut kas tajā vietā ar kuru domā, tad būtu jārodas apmēram tādām domām – ja Fetels brauca ar pilnu ātrimu un Strolls viņā ieskrēja tad iznāk , ka Strolls brauca ar vēl pilnāku ātrumu 🙂 Neizklausās bļin kaut kā labi 🙂

   • Katram, kuram ar galvu viss ir kārtībā, ir skaidrs, ka Fetels brauca ja ne pilnā ātrumā, tad ļoti tuvu tam, ko arī Stroll pareizi pieminēja.
    Fetels taranēja Strollu, bet sodu nesaņēma un tas grauj F1 reputāciju!
    P.s. Vermin, uzraksti Strollam vēstuli, ka viņam ir halucinācijas.
    P.p.s. Vermin, un neaizmirsti pieminēt, ka tavuprāt Pacific GP esot notikušas Āfrikā, bet 1994.g. Sanmanrīno GP tavuprāt piedalījās Johens Rints, lai Strolls uzreiz saprot kāds F1 “eksperts” ir ar viņu sakontaktējies. :)))