Fernando Alonso ņems dalību jau šīs svētdienas debitantu testos Pasaules izturības čempionāta (WEC) ietvaros “Toyota” komandas sastāvā.

“McLaren” komandas pilots testos aizvadīs pirmos kilometrus ar LMP1 prototipu un dalīs “Toyota TS050 Hybrid” kokpitu ar Sebastianu Buemī – komandas pamatsastāva braucēju. Sākotnējā testa dalībnieku sastāvā Alonsā vārds nebija atrodams, bet pagājušā nedēļā kļuva zināms, ka spānis jau ir apciemojis “Toyota” fabriku Ķelnē, kur piemērījis LMP1 prototipa sēdekli.

Sestdien Fernando Alonso paviesojās WEC sezonas noslēguma posmā Bahreinā, kur bija redzams kopā ar Bahreinas Karalisko ģimeni un ar “Porsche” komandas pārstāvjiem. Alonso dalība debitantu testos ir vistiešākais apliecinājums spāņa vēlmi startēt jau nākamā gada Lemānas 24 stundu sacīkstē. Turklāt Alonso ir iespēja startēt arī WEC čempionātā, jo 2018.gadā F1 un WEC čempionātiem pārklājas tikai viens posms.

Otru “Toyota TS050 Hybrid” prototipu debitantu testos pilotēs LMP2 Tomass Laurents kopā ar Maiku Konveju, bet nupat kronētais Formula V8 3.5 čempions Pietro Fitipaldi balvā par savu titulu saņems testus ar “Porsche 919 Hybrid” prototipu.