Neraugoties uz nesen izskanējušajām runām, ka poļu autosportists Roberts Kubica jau parakstījis divu gadu līgumu ar “Williams” F1 komandu, tā noraidījusi šādu versiju, norādot, ka līgums vēl nav parakstīts.

Kubica šonedēļ devies uz Abū Dabī, kur pēc sacīkstēm ar “Williams” aizvadīs “Pirelli” riepu testus. Tagad, kad līdzšinējais komandas pamatsastāva braucējs Felipe Masa oficiāli paziņojis par karjeras beigšanu, pieaugušas spekulācijas, ka tieši Kubica kļūs par viņa aizvietotāju.

Lai gan šobrīd esam pārrunās ar Kubicu, vēl neesam pieņēmuši lēmumu, kurš braucējs kļūs par Masas aizvietotāju. Šajā nedēļas nogalē Abū Dabī to neplānojam izdarīt,” teikts “Williams” oficiālajā preses paziņojumā.

Roberts Kubica pirmos testus ar “Williams” veica šī gada septembrī, pēc tam kad viņam neatradās vieta savas bijušās komandas “Renault” rindās.

Kubicas F1 karjera tika pārtraukta pirms 2011. gada sezonas, kad rallija avārijā tika gūta smaga rokas trauma. Šogad Kubicas menedžmenta komandai pievienojies pagājušā gada F1 čempions Niko Rosbergs.