Foto: Williams Racing

Brazīlietis Felipe Masa, kurš aizvadītās sezonas izskaņā lika punktu savai garajai F1 karjerai, nākamsezon piedalīsies Brazīlijas salonautomobiļu čempionāta pirmajā posmā Interlagosas trasē, kas risināsies 10. martā.

Lai gan braucēji šajā čempionātā startē pa vienam, sezonas pirmajā posmā divu braucēju ekipāžas kļuvušas par tradīciju. Felipe Masa brauks vienā ekipāžā ar pieckārtējo Brazīlijas salonautomobiļu čempionu Kaka Bueno, pārstāvot “Cimed Racing” vienību.

Šī gan nebūs Masas debija, jo brazīlietis vietējā čempionātā startēja jau tālajā 1999. gadā. Brazīlijas salonautomobiļu čempionāts allaž bijis ļoti populārs bijušajiem F1 braucējiem. Šī sezona nebija izņēmums – pie “Chevrolet Cruze” (ko izmanto visi braucēji) stūres sēdās Antonio Piconija, Rikardo Zonta un Rubenss Barikello, kurš 2014. gadā izcīnīja čempiona titulu. “Race of Doubles” kā tiek dēvēts pirmais posms savulaik piesaistījis arī tādus braucējus kā Žaku Vilnēvu, Lukasu di Grasi un Nelsonu Pikē Jr.

“F1LV

Esmu pagodināts saņemt ielūgumu startēt šeit, un centīšos nodemonstrēt savu labāko sniegumu, braucot kopā ar izcilo čempionu un man tuvu draugu Kaka Bueno. “Cimed Racing” ir divkārtējie čempioni un perfekti piemērota komanda šādam izaicinājumam čempionātā, kas allaž bijis ļoti saspringts un saistošs,” stāsta Masa.

Nenoliedzami, “Race of Doubles” ir viens no čempionāta spilgtākajām ikonām, un dalīt mašīnu ar Felipi, pēc viņa notikumiem bagātās F1 karjeras, būs aizraujoši. Viņa dalība piesaistīs čempionātam plašāku starptautisku atpazīstamību, kas motivēs 2018. gadu sākt pēc iespējas veiksmīgāk,” vēsta Kaka Bueno.