“Ferrari” komanda savos sociālo mediju tīklos apstiprinājusi vienošanos ar Daņilu Kvjatu par krievu autosportista piesaisti komandas attīstības braucēja lomā.

Kvjata karjera līdz šim bija saistīta ar “Red Bull” jauno braucēju akadēmiju. Pateicoties 2013. gadā izcīnītajam GP3 titulam, Kvjats nodrošināja savu vietu “Toro Rosso” sastāvā. Pēc veiksmīgas debijas sezonas kvjats ieņēma Sebastiana Fetela vietu “Red Bull”, sasniedzot savu karjeras labāko rezultātu 2. vietu Ungārijā, bet kopvērtējumā finišējot virs sava komandas biedra Daniela Rikjardo. 2016. gadā Kvjata sniegums pasliktinājās un viņš nonāca atpakaļ “Toro Rosso” komandā, ar ko gan sadarbība tika pārtraukta neilgi pēc vasaras pārtraukuma.

Pēc Felipes Masas aiziešanas no čempionāta Daņila Kvjats bija viens no galvenajiem kandidātiem uz vietu “Williams” sastāvā, tomēr tā, visticamāk, pienāksies Kvjata tautietim Sergejam Sirotkinam.

Kvjats šajā amatā nomainīs savu bijušo komandas biedru Žanu Ēriku Verņē, kurš šogad vairāk koncentrēsies dalībai Pasaules izturības sacīkšu un Formula E čempionātos.

1 KOMENTĀRS