Reinim Nitišam nav izdevies radīt pašu labāko dāvanu savā vārda dienā. Viņa pārstāvētā “AC Motorsport” komanda izstājusies no sacensībām neilgi pirms nakts iestāšanās pārnesumkārbas problēmu dēļ.

Uz starta šodien stājās 89 ekipāžas, no kurām 14 sacenšas TCR klasē. Starp tām arī pole position ieguvusī beļģu vienība “AC Motorsport”. Kā pirmais pie stūres sēdās bijušais BTCC braucējs Vincents Radermekers. Lai gan tika demonstrēts atzīstams ātrums un pēc pusstundas Radermekera vadītais “Audi RS3 LMS SEQ” atradās klases vadībā, tomēr turpinājums izvērtās tālu no plānotā.

Tehniskas ķibeles jau pirmajā stundā lika izstāties no cīņas par uzvaru, taču ne Stefana Perina, ne Aleksandra Reneto sēšanās pie stūres nepalīdzēja mašīnas pārnesumkārbai pārtraukt niķoties. Reinis Nitišs pie stūres sēdās jau iestājoties tumsai, tomēr arī viņa vadībā #888 ekipāžai nācās nobraukt malā.

“F1LV

Lai gan latviešu sportists demonstrēja atzīstamus apļu laikus, pie otras iespējas Reinis netika, jo mašīnas pārnesumkārba ar Radermekeru pie stūres pēc 158 apļus garas cīņas bija atdevusi pēdējās dzīvības pazīmes.

Sacensību finišs gaidāms sestdien pl. 12:00 pēc Latvijas laika.

VIDEO tiešraide
REZULTĀTU tiešraide