Viens no MotoGP spožākajiem jaunajiem talantiem Maveriks Vinjaless, kurš pērn sezonas pirmajā pusē sevi nopietni pieteica cīņai par čempiona titulu, vienojies ar “Yamaha” par līguma pagarināšanu līdz 2020. gada beigām.

23 gadus vecajam spāņu braucējam jau bija līgums uz šo sezonu, tomēr tas tika laicīgi pagarināts uz vēl divām sezonām. Par to, vai viņa pieredzējušais komandas biedrs Valentīno Rosi vēlēsies turpināt karjeru pēc 2018. gadā, lēmums vēl neesot pieņemts, taču pati komanda arī to vēl negaida.

Iemesls, kādēļ nolēmu pagarināt līgumu meklējams tajā, kā jūtos komandas iekšienē. Esam izsalkuši pēc uzvarām un vēlamies cīnīties. Tas ir tieši tas, kas man patīk un ir vajadzīgs. Vienojāmies par lielisku kompromisu, tādēļ domāju, ka abas iesaistītās puses ir apmierinātas. Vēlos pateikties “Yamaha” par palīdzēšanu sasniegt savus sapņus un mērķus. Cerams, ka tie turpinās piepildīties arī šosezon,” stāsta Vinjaless.

Maveriks Vinjaless 2013. gadā kļuva par pasaules čempionu Moto3 klasē, bet pērn pēc divām sezonām MotoGP “Suzuki” rindās pievienojās “Yamaha” komandai. MotoGP klasē 54 sacīkšu laikā Vinjaless izcīnījis 4 uzvaras un 11 reizes kāpis uz goda pjedestāla.