“Mercedes” F1 komandas vadītājs Toto Volfs uzskata, ka būtu nekorekti “Ferrari” pagājušās sezonas neveiksmēs vainot tās prezidentu Serhio Markioni un viņa īpatnējo pieeju problēmu risināšanā.

Markione vairākas reizes nekautrējās publiski kritizēt “Ferrari” formulu izturību, kā arī skarbiem vārdiem raksturoja komandas otro pilotu Kimi Raikonenu.

Spiediens var radīt dimantu, bet tikpat labi tas var likt caurulei plīst,” metaforiski situāciju komentē Volfs. “Serhio Markione ir viens no veiksmīgākajiem uzņēmējiem, kādu man ir izdevies satikt. Viņš ir apveltīts ar lielisku prātu, ko allaž prot likt lietā. Līdz šim viņa pieeja ir strādājusi, tādēļ nedomāju, ka 2017. gada sezonas izskaņā bija pamatīgs spiediens, tomēr tas nemazina viņa vērtību.

Volfs gan atzinis, ka “Mercedes” komandā valda atšķirīga filozofija un problēmu gadījumā tiek meklēti risinājumi kā izrunāt situāciju tā vietā, lai meklētu vainīgos.

Mums ir moto – ‘Redzi to, saki to, salabo to’, kas nozīmē, ka tiek radīta droša vide, kur katrs var izteikt savu viedokli. Katram ir jābūt spējīgam augt kopā ar komandu. Jau no vadības puses neveiksmēs cenšamies vainot problēmas, nevis konkrētas personas.” Volfs arī norādījis, ka izvairīšanās no riska kļūdīties robežojas ar izvairīšanos no inovācijām, kas šajā riskantajā biznesā esot absolūti nepieciešamas.