Īpašā “Audi” preses konferencē “Red Bull” bāzē Zalcburgā 14:00 pēc Latvijas laika Matiass Ekstroms paziņoja savus 2018.gada plānus.

Zviedrs, kurš izveidoja savu EKS komandu startiem Pasaules rallijkrosa čempionātā, ir nolēmis 2018.gada sezonā likt daudzpunktu DTM karjerai un koncentrēties uz rallijkrosu. Tomēr zviedrs neizslēdz iespēju kādu dienu atgriezties DTM.

“Pagājušajā gadā pēc cīņas par DTM titulu, kas beidzās ar otro vietu, es nolēmu, ka šogad tomēr koncentrēšos uz vienu sporta sēriju un tas būs rallijkross,” paziņoja Ekstroms, kurš ir divkārtējais DTM čempions (2004. un 2007.gadā) “Audi” sastāvā.

Pirms pāris dienām Ekstroma EKS komanda paziņoja, ka šajā sezonā vienības sastāvā nebrauks latvietis Reinis Nitišs, bet vēl iepriekš komanda šķīrās arī no Topi Heikinena.

“Audi” sastāva DTM sērijās Matiasa Ekstroma vietā startēs Robins Frinss, kuram ir ļoti veiksmīga karjera zemākajās formulu sērijās – holandietis kļuva par “Formula Renault 3.5 Series” čempionu 2012.gadā.

Matiass Ekstroms izteicās, ka cer uz nopietnu “Audi” atbalstu viņa komandai, kur jau ir sākusi darbu pie jaunajām mašīnām.