“Williams” F1 komandas debitanta Sergeja Sirotkina galvenā sponsora “SMP Racing” kompānijas īpašnieks miljardieris Boriss Rotenbergs ir pārliecināts, ka krievu sportists komandā nonāca pateicoties savām spējām pie formulas stūres, nevis kādu citu iemeslu dēļ.

Lai gan sākotnēji par favorītiem uz Felipes Masas vietu tika uzskatīti Pols di Resta, Paskāls Verleins, Daņila Kvjats un Roberts Kubica, pēcsezonas testos Abū Dabī demonstrētais sniegumjs bija pietiekams, lai “Williams” komanda izdarītu pa labu 22 gadus vecajam Sirotkinam.

Naudai motorsportā vienmēr būs liela loma. Tas ir dārgs sporta veids. Tomēr šeit tam nav primārā nozīme. Sergejs ir pierādījis, ka lieliski prot strādāt ar mašīnu. Viņš spēj būt tikpat ātrs kā pamatsastāva braucēji, sadarboties ar inženieriem, izprast mašīnas īpatnības un izveidot pozitīvu vidi komandā. Tieši tādēļ “Williams” izraudzījās viņu. Abū Dabī viņš sevi parādīja no labākās puses, pārsteidzot visus,” stāsta Rotenbergs.

“F1LV

Atklāts, ka līdzekļi, ko Sirotkina atbalstītāji ienesīs komandā, tiks izmantoti mašīnas tehnoloģiju attīstībā, turklāt ar tehniskā direktora Padija Lova zināšanām komanda cer spert soli uz priekšu un pakāpties no pagājušajā sezonā izcīnītās piektās vietas, kad neizdevās izrādīt konkurenci ātrākajai ‘mazajai’ komandai “Force India”.