Miks Šūmahers paliks Eiropas Formula 3 čempionātā arī uz 2018.gada sezonu un savā otrajā gadā šajās sērijās viņš pievienosies vadošajai “Prema” komandai, kuras sastāvā startēs arī igaunis Ralfs Ārons.

18 gadus jaunais Mihaela Šūmahera dēls F3 debitēja pērn un kopvērtējumā izcīnīja 12.vietu, gūstot vienu pjedestālu Moncā, bet sezonu pabeidzot ar ātrāko sacīkšu apli Makao GP izcīņā. Pirms tam Šūmahers juniors aizvadīja divus gadus F4 līmeni, izcīnot vicečempiona titulus “Prema” sastāvā gan Itālijas, gan Vācijas čempionātā 2016.gadā.

Šūmahers “Prema” sastāvā pievienosies jau pieminētajam Ralfam Āronam, kā arī “Ferrari” akadēmijas dalībnieko trio Guanam Ju Žu, Markusam Ārmstrongam un nupat “Toyota Racing Series” čempiontitulu izcīnījušam krievu braucējam Robertam Švarcmanam.

Tādejādi “Prema” pilotu skaits šogad pieaudzis līdz pieciem un tas ir iespējams pateicoties jaunai FIA direktīvai, kas atcēla četru pilotu ierobežojumu Formula 3 čempionātā. Nav izslēgts, ka “Carlin” un “Motopark” komandas uz starta izies pat ar sešiem pilotiem.

Apstiprinātie F3 piloti:

Carlin: Jehans Daruvala, Devlins DeFrančesko, Saša Fenestrazs, Ferdinands Habsburgs
Motopark: Dens Tiktums, Marino Sato, Fabio Šērers, Džonatans Aberdeins
Prema Powerteam: Markus Ārmstrongs, Roberts Švarcmans, Ralfs Ārons, Guans Ju Žu, Miks Šūmahers
Hitech GP: Enāms Ahmeds, Alekss Palou, Bens Hingelijs
Van Amersfoort Racing: Keivans Andress
Fortec Motorsport: ???