Šodien ievērojami siltākos un saulainākos laikapstākļos nekā pagājušajā nedēļā tika atsākta gatavošanās 2018. gada Formula 1 čempionāta sezonai. Ātrāko apļa laiku sasniedza “Ferrari” līderis Sebastians Fetels, kurš dienas laikā veica nepilnus 800 kilometrus (171 apli).

Tomēr Maranello vienība nebija pati čaklākā, jo “Mercedes”, izmantojot Valteri Botasu priekšpusdienā (0.2 sekundes lēnāks) un Luisu Hamiltonu pēcpusdienā (0.4 sekundes aiz Fetela) pieveica 177 apļus, iztiekot bez tehniskām ķibelēm.

Skalas otrā galā jau atkal nonāca “McLaren”. Baterijas problēmas no rīta un hidraulikas defekts turpinājumā ļāva Stofelam Vandūrnam trasē pavadīt tikai 38 apļus, kas jau atkal komandu nostāda ievērojami neērtākā situācijā pret konkurentiem.

Lielisku formu demonstrēja arī pirmās nedēļas ražīgākā komanda “Toro Rosso”, kļūstot par ceturto ātrāko vienību. Tiesa gan, pēcpusdienā Gazlī trasē devās ļoti maz un dienas laikā neveica pat pilnu Grand Prix distanci. Komanda par tehniskām problēmām gan neziņoja.

Testi Spānijā turpināsies vēl 3 dienas un, kā ierasts, tiem būs iespēja sekot līdzi F1.LV piedāvātajās teksta tiešraidēs.

Pirmā testu cikla rezultāti, statistika un salīdzinājums ar pagājušo gadu

2 KOMENTĀRI

    • Nu, nezinu, nezinu… Man gan šķiet, ka šis ir visu laiku nožēlojamākais jaunievedums, kas pašos pamatos sagrauj šī tipa sacīkšu mašīnu (tautā saukto ‘formulu’) koncepciju – vaļējos riteņus un atklāto kabīni.
      Ir jau smieklīgi – daudzus gadus lamājām un gānījām Eklstonu, taču tagad izrādās, ka ar viņa aiziešanu 1.formula principā ir beigusies…