Testus Lohekas trasē Francijā ir uzsākusi “STARD” komanda ar Jāni Baumani pie stūres. Tas nozīmē, ka ar mūsu vienīgo cerību uz WorldRX “Supercar” klasi viss ir kārtībā un notiek nopietna gatavošanās sezonai.

Oficiālu paziņojumu no “Stard” komandas varam gaidīt marta otrajā pusē, taču tas Jānim netraucē aizvadīt produktīvus testus kopā ar citām vadošajām WorldRX klases komandām.

STARD sastāvā testējas ķīnietis Ma King Hua

“F1LV

Kā ziņo FIA World RX oficiālais tvitera konts, tad šodien “STARD” sastāvā testējās arī ķīnietis Ma King Hua, kuram aiz muguras ļoti liela pieredze dažādās sacīkšu sērijās, ieskaitot testu pilota lomu HRT un “Caterham” Formula 1 komandu sastāvā. Pēdējos trīs gadus King Hua startēja Formula E čempionātā un pērn aizvadīja divus posmus WTCC čempionātā “Sebastian Loeb Racing” komandas sastāvā. Šodien slapjā trasē King Hua saslīdēja un uz brīdi iestiga drošības joslā.

Kristofers un Solbergs sajūsmā par progresu

Šodien slapjā Lohekas trasē testus turpināja arī citas komandas. “Volkswagen” sastāvā strādāja Pasaules čempions Johans Kristofersons. Tostarp viņa komandas biedrs Peters Solbergs pēc testiem paziņoja, ka paveikts ļoti liels darba apjoms un panākts nopietns progress. Otra oficiālā testu sesija pirms sezonas sākuma notiks 26.-27.martā Silverstonas trasē.

 

 

 

 

 

Kevinam Hansenam smaga avārija

Tomēr visiem tik labi neveicās – pamatīgu avāriju piedzīvoja Kevins Hansens, kurš nopietni sabojāja savu “Peugeot” Supercar automašīnu, bet pats nokļuva slimnīcā. Viņa vecākais brālis Timijs gan vēlāk izplatīja paziņojumu, ka ar Kevinu viss ir kārtībā: “Tikai vēlos teikt, ka ar Kevinu viss ir kārtībā. Viņam bija ļoti nopietna avārija un viņš ir slimnīcā, jo juta pamatīgas sāpes, taču viņš noteikti atveseļosies!”