“McLaren” braucējs Fernando Alonso atzinis, ka 2017. gada sezonas izskaņā nopietni apvēris iespēju likt punktu savai F1 karjerai, ar mērķi sasniegt motorsporta ‘Triple Crown’.

Lai to paveiktu jāuzvar Monako Grand Prix, Indianapolisas 500 jūdžu sacīkstēs un Lemānas 24 stundu braucienā. Šaurās Monako ieliņas spānis iekaroja 2006. gadā ar “Renault” un gadu vēlāk ar “McLaren”, Indianapolisā debitēja pērn, bet pirmo startu Lemānā aizvadīs šovasar ar “Toyota”.

Pērn izmēģināju Indy 500. Tad devos uz Eiropu sacensties Austrijā un Silverstounā un nodomāju, ka nākamgad varbūt jāizmēģina citi čempionāti. Es varētu sevi pilnībā veltīt ‘Triple Crown’ sasniegšanai, startējot IndyCar un Lemānā. Domāju, ka tas ir labs risinājums, tomēr sajutu, ka man vēl te ir ko darīt. Nevaru beigt ar šādiem rezultātiem un sajūtām.

Sapratu, ka, ja beigšu, to nožēlošu visu atlikušo dzīvi un visu atlikušo karjeru rūgtā pēcgarša mani nepametīs. Joprojām alkstu pēc panākumiem. Man ir nepadarīts darbiņš gan priekš sevis, gan “McLaren” komandas. Esmu drošs, ka šis būs pārmaiņu gads,” stāsta Alonso, norādot, ka slikts gads “McLaren” komandai būtu trešā vai ceturtā vieta, bet devītā esot pilnībā nepieņemama.