“Viasat” paziņojuši, ka šosezon vairs netranslēs Formula 1 čempionāta sacīkstes, kas pēdējos gados bija vērojamas “Viasat Sport Baltic” TV kanālā tiešraidē, kā arī “ViaPlay” platformā, bet atkārtojumā TV6 kanālā.

Tas nozīmē, ka Latvijas valsts iedzīvotājiem jau šonedēļ Austrālijas GP nāksies meklēt alternatīvu, kā vērot sacensības tiešraidē. Lai gan sākotnēji čempionāta prezentētā F1 TV lietotne neiekļāva Latviju potenciālo klientu lokā, tomēr kopš Latvijā vairs nav maksas kanāla, kas būtu gatavs translēt sacensības, visticamāk, šis pakalpojums būs pieejams jau šajā nedēļas nogalē.

“All Media Baltics notika nopietnas pārrunas par Formula 1 tiesību iegādi, taču pagaidām neesam nonākuši pie abpusēji apmierinoša lēmuma un vienošanās. Līdz ar to šīs sezonas Formula 1 sacīkstes pagaidām nav plānots translēt kanālos Viasat Sport Baltic un TV6, kā arī Viaplay platformā,” portālu F1.LV informēja Viasat un Viaplay sabiedrisko attiecību speciāliste Līna Kārkliņa. “Mēs redzam pieprasījumu pēc augsta līmeņa automobiļu sacīkšu satura, tādēļ nesen ir iegūtas tiesības pārraidīt Pasaules rallija čempionāta (WRC) tiešraides visā Baltijā! Tiešraides no visām WRC sērijas sacīkstēm ar komentētājiem latviešu valodā ir skatāmas  gan platformā Viaplay, gan Viasat Sport Baltic kanālā. Tāpat turpināsim translēt arī ļoti interesanto Moto GP čempionātu (Pasaules čempionāts šosejas motobraukšanā).”

“F1LV

“Viasat Sport Baltic” līdz šim piedāvāja treniņbraucienus, kvalifikāciju un sacensības vērot bez reklāmas pauzēm, bet par skatītāju informēšanu rūpējās komentētāji Aldis Putniņš, Jānis Janševics un Ģirts Timrots.

Motorsporta faniem joprojām “Viasat Sport Baltic” kanālā būs iespēja sekot līdzi MotoGP čempionātam, kur svētdien Katarā risinājās šīs sezonas pirmais posms, kā arī Pasaules rallija čempionātam, kur par titulu šogad cīnās arī igaunis Ots Tanaks.

2 KOMENTĀRI

  1. Tā, nu, gluži nevar teikt, ka Viasat vairs netranslēs 1.formulu – ja ieskatās Viasat Motor programmā, tad redzams, ka F1 no Austrālijas svētdienas rītā ir paredzēts gan. Vai kādu baigi satrauc, ka vairs nebūs latviskās pļurkstēšanas no studijas Rīgā? Nevajadzētu, jo to divu klaunu ētera benefice bija visai neadekvāta. Turklāt 1.formula ir viena no tām sporta disciplīnām, kurai pilns internets pieejams ar tiešajiem strīmiem visās iespējamajās valodās.

  2. Tieši šo divu latviešu neesamība ir satraucoša, jo pēdējos gadu f1 gonkas kļuvušas tik garlaicīgas, ka tikai viņu smieklīgā vāvuļošana spēj piedot kādu jēgu sacīkstei.
    Gandrīz 10 gadus skatījos pa Britu kanāliem, bet pēdējo gadu vairs nevarēju izturēt viņu muldēšanu un ekspertu tēlošanu, tādēļ labāk skatījos LV komentētāju sacīksti.