Jau piektdienas agrā rītā pēc Latvijas laika Melburnā tiks uzsākta 2018.gada Formula 1 sezona. Piedāvājam noklausīties podkāstu pirms jaunās sezonas sākuma.

Par potenciālajiem favorītiem, komandu spēku samēriem un prognozēm – to visu varēsiest dzirdēt pēdējā F1LV podkāstā – pēc kārtas jau 21. Kā veiksies “McLaren” un vai “Ferrari” nav zaudējuši otras ātrākās komandas statusu?

7 KOMENTĀRI

    • Šogad, vismaz sezonas sākumā, latviešu valodā sacensības vērot nebūs iespējams, tomēr ir atrodamas divas alternatīvas Latvijā pieejamajos TV kanālos. RTL kanāls nodrošina sacensību translāciju vācu valodā (pieejams “Lattelecom” interaktīvajā pakā kanāls nr. 806), bet “Viasat” abonentiem translācija būs pieejama “Viasat Motor” kanālā. Citu TV kompāniju abonentiem jāinteresējas pie atbilstošā pakalpojuma sniedzēja.

    • Māri, man mājās pa TV rādīs F1, kaut gan es esmu izlēmis necelties 07:00 svētdienas rītā.
      Tu varētu kopā ar mājdzīvniekiem pārnakšņot un svētdienas rītā vērojot Austrālijas GP gonku fanot par Alonso un Hamiltonu. 😉

  1. Es jau teicu – vai tiešām kādu baigi uztrauc, ka 1.formula nebūs ar latvisku komentāru? Tiem, kuri no F1 kaut ko sajēdz, komentārs ir tikai fona troksnis. Atceros, kā 90-to gadu sākumā bieži nācās gonkas skatīties RTL. Un nekas – bija labi – pat dažus izteicienus vāciski varēja iemācīties…
    Te atkal jāpiesauc mazi bērni un mājsaimnieces – domāju, ka tikai šī kategorija pārraides laikā varētu sajusties dezorientēta, nedzirdot komentārus saprotamā valodā.