Bijušais Formula 1 braucējs Pastors Maldonado, kurš čempionātā startēja no 2011. līdz 2015. gadam “Williams” un “Lotus” sastāvā, nolēmis savu karjeru tālāk virzīt caur izturības sacīkstēm un vienojies ar “DragonSpeed” komandu par startēšanu 2018.-2019. gada WEC čempionāta supersezonā.

“DragonSpeed” ir amerikāņu privātā komanda, kas ar vienu ekipāžu būs pārstāvēta gan LMP1, gan LMP2 ieskaitē. Izturības sacīkšu iesācējam Maldonado dota iespēja pie “Oreca” mašīnas stūres, kas startēs LMP2 klasē. Par vienu no viņa komandas biedriem kļūs bijušais ChampCar braucējs Roberto Gonzaless, kamēr LMP1 klasē par vienu no “DragonSpeed” komandas “BR Engineering” spēkrata braucējiem kļuvis leģendārā Emersona Fitipaldi mazdēls Pietro, kurš izturības sacīkšu programmu šogad plāno apvienot ar 7 startiem IndyCar, kā arī sezonu Japānā notiekošajā SuperFormula čempionātā. Sākotnēji “DragonSpeed” sastāvā plānoja iekļaut arī Estebanu Gutjeresu. Abas puses bija gandrīz vienojušās par sadarbību, tomēr pēdējā brīdī tā tika atcelta.

Kopumā LMP2 ieskaitē pilnu sezonu aizvadīs 7 ekipāžas. Pagājušās sezonas čempioni “Rebellion Racing” pārcēlušies uz LMP1 klasi, kur startēs ar divām ekipāžām – #1 pilotēs Andrē Loterers, Bruno Senna un Nīls Janī, bet #3 – Tomass Lorēns, Gustavo Menezess un Matiass Beče, kā rezultātā par LMP2 favorītiem varētu kļūt pagājušā gada Lemānas varoņi “Jackie chan DC Racing”. Oficiāli gan tās sastāvā pagaidām apstiprināti vien Ho Pin Tungs un Jazemans Džafārs, kuri katrs brauks savā ekipāžā. F1 līdzjutēju uzmanību noteikti piesaistīs “Racing Team Nederland”, kur startēs vecmeistars Jans Lammers, Gido van der Garde un komandas īpašnieks Frics van Ērds, bet pēc Lemānas Lammeru nomainīs Niks de Vrīss. Turklāt šogad pārtraukts “Dunlop” monopols LMP2 klasē. “DragonSpeed” un “Labre Competition” izmantos “Michelin” ražojumus.

LMP1 klasē šogad palikusi tikai viena rūpnīcas vienība – “Toyota”, kā rindās pilnu sezonu aizvadīs arī divkārtējais F1 čempions Fernando Alonso, tomēr, pateicoties privāto vienību pieplūdumam, pilnu sezonu aizvadīs 10 ekipāžas. Pērn Lemānas 24 stundu sacīkstēs debiju piedzīvoja arī latvietis Konstantīns Calko. Diemžēl šogad daugavpilietis prestižajā diennakts braucienā nestartēs.