Abiem “Mercedes” braucējiem pēc piektdienas treniņbraucieniem veikta pārnesumkārbas maiņa, kas nozīmē, ka Luisam Hamiltonam sacīkstes nāksies uzsākt piecas pozīcijas zemāk par kvalifikācijā uzrādīto rezultātu. Valteri Botass pārnesumkārbu mainīja arī Austrālijā, kā rezultātā šoreiz izticis bez soda.

“Mercedes” apstiprināja, ka hidraulikas defekts Austrālijā radījis bojājumus Luisa Hamiltona mašīnas pārnesumkārbai. Pēc tehniskām pārbaudēm FIA delegātu uzraudzībā tika nolemts lieki neriskēt un veikt tās maiņu pirms Bahreinas Grand Prix, kamēr Valteri Botasa mašīnas ātrumkārba mainīta, izmantojot noteikumu punktu, kas ļauj to darīt, ja šāda darbība veikta iepriekšējā posmā.

Lai gan treniņbraucienu laikā iztikām bez tehniskām ķibelēm un izpildījām savu programmu, diena nebija lieliska, jo konkurētspēja nebija cerētajā līmenī. Mūs šovakar gaida smags darbs, tomēr priekšā ir vēl viena treniņu sesija, lai pilnībā sagatavotos kvalifikācijai un svētdienas notikumiem. Mums ir labi pamati, bet Melburnas pārsvars vairs nav manāms,” stāsta komandas tehniskais direktors Džeimss Alisons.

“F1LV

“Mercedes” komandai neizdevās sasniegt cerēto rezultātu Austrālijā, kad Valteri Botass piedzīvoja avāriju kvalifikācijā, bet sacīkstēs spēja pakāpties vien uz astoto vietu, kamēr neveiksmīgā laikā trasē sūtīta virtuāla drošības mašīna liedza Luisam Hamiltonam pole position pārvērst uzvarā. Pat ja Hamiltons atkal paliks nepārspēts kvalifikācijā, sacīkstes viņam nāksies uzsākt no ne augstāk kā sestās pozīcijas.