Maiami vietējā pašvaldība tieši pēc nedēļas lems par priekšlikumu jau no 2019. gada sezonas Formula 1 kalendārā iekļaut sacīkstes, kas risinātos pilsētas ielās.

Šobrīd abas puses diskutē par līgumu sacensību rīkošanai Floridas štatā no 2019. līdz 2028. gadam. Ja ideja tiks apstiprināta, Maiami pašvaldībai un F1 vadītājiem būs jānoslēdz līgums līdz šī gada 1. jūlijam. Visticamāk, par potenciālo pirmā posma norises laiku kļūs 2019. gada oktobris, kas nozīmētu, ka Ostinas un Maiami posmi notiktu viens aiz otra. Maiami pilsētas mērs Francis Suaress norādījis, ka atbalsta ieceri un cer, ka Formula 1 sacensību kalendāru papildinās arī Maiami ielu trase.

Šobrīd starptautiskajai intelektuālā īpašuma organizācijai pieteiktas autortiesības uz diviem nosaukumiem – Formula 1 Miami Grand Prix un Formula 1 Grand Prix of Miami. Pēdējais 1980-tajos gados vairākkārt izmantots GT salonautomobiļu čempionātā.

Pirms trim gadiem Maiami ielās norisinājās Formula E čempionāta ePrix izcīņa, tomēr pēc tam kalendārā tai vieta vairs neatradās. Šobrīd Maiami nenotiek IndyCar sacensības, toties NASCAR Homestadas ovālā noskaidro čempionu. Tiek plānots, ka Maiami kalendārā varētu nomainīt Azerbaidžānas GP, taču Baku posma organizatori noliedz, ka būtu ieinteresēti pārdot savu Grand Prix rīkošanas licenci. Līgums par Azerbaidžānas GP rīkošanu beigsies 2020. gada izskaņā.