Abas “Mercedes” formulas ar Luisu Hamiltonu un Valteri Botasu uzrādījušas ātrākos apļa laikus arī otrajos šodien notikušajos treniņbraucienos, par nepilnu ceturtdaļsekundi pārspējot tuvāko sekotāju Sebastianu Fetelu no “Ferrari”.

Svu ātrāko apļa laiku Hamiltons uzrādīja ar cietāko pieejamo riepu sastāvu (mīkstajām riepām), bet sesijas otrajā pusē, veicot garākus nogriežņus ar ultramīkstajām riepām, sūdzējās par vadāmības problēmām.

Aiz Fetela ierindojās abi “Red Bull” braucēji, kuri gan vēl neizmanto “Renault” uzlaboto MGU-K sistēmu, bet lēnākais no vadošo sešinieka bija Kimi Raikonens.

“F1LV

“Haas” komanda uzrādīja labāko rezultātu no pārējiem, tomēr arī amerikāņu vienībai negāja viegli – Kevinam Magnusenam nācās nobraukt malā nekārtīgi pieskrūvēta priekšējā labā riteņa dēļ. Vadošo desmitniekā Magnusens nebija vienīgais ar problēmām – Pjēra Gazlī izslīdēšana lika īslaicīgi sesiju pārtraukt.

Fiasko abiem spāņu braucējiem – Karloss Saincs pamatīgi izbrauca ārpus trases un palika tikai 11. pozīcijā, kamēr Fernando Alonso braukšanu pamatīgi izbojāja mašīnas grīdas maiņa sesijas pirmajā pusē. Visražīgākā sesija izvērtās Brendonam Hārtlijam, kurš veica 55 apļus.

Austrijas GP otrie treniņi