Viens no Vācijas Grand Prix galvenajiem neveiksminiekiem Sebastians Fetels atzinis, ka izstāšanās notikusi nelielas kļūdiņas rezultātā, kas neietekmēšot viņa miegu šonakt.

Iebraucu drošības barjerā un sapratu, ka ārā vairs netikšu. Kā lai kam tādam tiek pāri? Nedomāju, ka tā bija liela kļūda, taču tās sekas gan radīja nopietnu triecienu, jo nācās izstāties, tomēr nav tā, ka savu kļūdu dēļ šonakt nevarēšu aizmigt. Ir nepatīkami, jo līdz tam viss gāja kā pa diedziņu. Mums nudien nevajadzēja lietus sākšanos.

Sebastians Fetels gan norādījis, ka situācija nav tik slikta, kā no malas varētu likties, jo komanda paveikusi lielisku darbu. “Mums ir lieliska mašīna, tādēļ varam justies pārliecināti. Katrā ziņā, pārliecinātāki par pārējiem. Tika aizvadīta pozitīva nedēļas nogale, ja neskaita vienu mazu brītiņu, kad pieļāvu kļūdu. Vēlos atvainoties komandai, kas izdarīja visu, kas bija viņu spēkos. Viss bija manās rokās – maza kļūda un liels sarūgtinājums.”

“F1LV

Uzvara Vācijas Grand Prix būtu ļāvusi Fetelam palielināt pārsvaru čempionāta kopvērtējumā līdz vismaz 15 punktiem, tomēr tā vietā Fetels pēc sacīkstēm mājas posmā no jaunā kopvērtējuma līdera Luisa Hamiltona atpaliek par 15 punktiem.