“Force India” pēdējo sezonu līderis un viena no komandas stabilākajām vērtībām Serhio Peress atzinis, ka ir atradis alternatīvas ārpus savas pašreizējās komandas nākamajai sezonai, tomēr uzskata, ka, visticamāk, 2019. gadā paliks Silverstounā bāzētajā vienībā.

Par komandas jauno investoru kļuvis Lorenss Strols ar saviem palīgiem, kas gandrīz droši garantē, ka viena no pamatsastāva vietām pienāksies viņa dēlam Lensam Strolam, kamēr par otro pozīciju joprojām nav skaidrības, tomēr, visticamāk to ieņems viens no “Force India” pašreizējiem braucējiem – Serhio Peress vai Estebans Okons.

Peresa dāsnie sponsori ar “Telmex” priekšgalā komandas budžetā ienes aptuveni 15 miljonus USD, kamēr Okona startus nodrošina “Mercedes”, kas arī apgādā “Force India” ar saviem jaudas agregātiem.

Esmu priecīgs, ka man ir pāris opciju. Protams, mēs visi vēlamies braukt “Ferrari” vai “Mercedes”, tomēr izdevība tikt tajās komandās šobrīd ir niecīga, tādēļ jāmeklē citi varianti, kur visspilgtāk apliecināt savu talantu. Pēdējos divus gadus kopvērtējumu noslēdzu kā ‘labākais no pārējiem’ (7. vietā aiz “Mercedes”, “Ferrari” un “Red Bull” braucējiem – aut.piez.). Vēlos redzēt, kas pieejams nākamgad, kur būs brīvas vietas un tad izlemšu. Primāri skatīšos, kas notiek tepat, jo domāju mums ir vislielākais potenciāls no visām komandām ārpus Top 3,” stāsta Peress.

1997. gada čempions Žaks Vilnēvs tikmēr aicinājis Lensam Strolam censties pēc iespējas ātrāk nokļūt “Force India” sastāvā, vēlams pat uz Beļģijas Grand Prix. Kanādietis ir pārliecināts, ka “Martini” sponsoru un Lorensa Strola finansu zaudējums ir pēdējā nagla “Williams” komandas zārkā, turklāt līgumu ir iespējams lauzt priekšlaicīgi. Ja Vilnēva redzējums piepildīsies, Peresa vai Okona sezoan var noslēgties ātrāk kā paredzēts.

Nesen Peress savā “Instagram” profilā publicēja bildi, sēžot pie TV, ar tekstu “2011-2018”. Lai gan nav skaidrs, kas tieši ar to bija domāts, fakts, ka meksikānis F1 debitēja 2011. gadā lika vairumam F1 līdzjutēju domāt, ka 28 gadus vecais Peress sezonas izskaņā varētu likt punktu savai karjerai. Īsi pēc bildes publicēšanas tā tika dzēsta.