Formula 1 čempionāta četru nedēļu pauze strauji tuvojas finišam. Jau šajā nedēļas nogalē Beļģijā atsāksies cīņa par titulu. Līdz tam ielūkosimies, kā braucēji aizpildījuši šo laiku.

Hamiltons glābj planētu

Čempionāta līderis Luiss Hamiltons nolēmis aktīvi paust savu nostāju vides jautājumos, aicinot cilvēkus samazināt plastmasas patēriņus un palīdzot sakopt Mikonosas salas pludmali.

https://www.instagram.com/p/BmLij3rg–n/?taken-by=lewishamilton

 Botass organizē duatlonu

Otrs “Mercedes” braucējs Valteri Botass tikmēr pavadījis laiku organizējot duatlonu (riteņbraukšana + skriešana) ar mērķi palīdzēt Lielbritānijā bāzētajam “Starlight” bērnu labdarības fondam. Pats Botass projektam ziedoja 10000 GBP, kā arī dalībai piesaistīja divkārtējo F1 čempionu Miku Hakinenu.

https://www.instagram.com/p/Bmpg85tHqOm/?taken-by=valtteribottasduathlon

Verstapens kalpo faniem

Makss Verstapens, neraugoties uz savu vecumu, jau ticis pie pamatīgas fanu bāzes. Vasaras pārtraukums ir īstais brīdis, lai izrādītu savu pateicību. Kādēļ gan to nepārvērst aizraujošā izaicinājumā? Maksam izdevās stundas laikā uzlikt savu autogrāfu 1000 cepurītēm.

Rikjardo treniņi ar smaidu

Danielu Rikjardo nākamgad gaida ievērojamas pārmaiņas. Viņš pametīs “Red Bull” vienību un vasaras pauzi uzsāka ar jauna līguma parakstīšanu. Pārējā laikā gan viss vecajās sliedēs – treniņi, atpūta, ākstīšanās un smaids uz sejas.

Kimi laiks ģimenei

Kimi Raikonens nav no tiem braucējiem, kas labprāt pavada laiku paparaci ielenkumā. To apliecina arī šīs vasaras pārtraukums, ko somu sportists daudz labprātāk pavada uz dīvāna kopā ar savu ģimeni.

https://www.instagram.com/p/Bl-jryBhiOJ/?taken-by=kimimatiasraikkonen

Fetela noslēpumainība

Ja varētu šķist, ka Raikonens nevēlās preses uzmanību, tad Sebastians Fetels latiņu paceļ jaunos augstumos. “Ferrari” braucējs izvairās no sociālo tīklu lietošanas un nereti pārtrauc savus atvaļinājumus, līdz ko allaž ziņkārīgie fotogrāfi viņu pamana. Pagaidām tas strādā lieliski un Sebs var mierīgi baudīt brīvos mirkļus, lai kur arī viņš atrastos.

‘Renault’ braucēji bauda ūdens priekus

Vai tas būtu izbrauciens ar 109 gadus vecu jahtu, vai sērfošana aiz motorlaivas – “Renault” braucēji labprāt atveldzējas no karstās vasaras saules.

https://www.instagram.com/p/BmssCeoBdYO/?taken-by=carlosainz

https://www.instagram.com/p/BmYv8rRBvL8/?taken-by=hulkhulkenberg

Grožānam pirmais triatlons

Romēna Grožāna sezona līdz šim nav izvērsusies kā iecerēts. Viņš palicis sava komandas biedra Kevina Magnusena ēnā, tādēļ laiks kļūt spēcīgākam. Viens no veidiem, kā to paveikt – aizvadīt savu pirmo pilno triatlonu.

https://www.instagram.com/p/BmBSy0WnN2P/?taken-by=grosjeanromain

Magnusenam teniss ar Grand Slam čemponi

Reklāmas nolūkos pie unikālas iespējas ticis Kevins Magnusens. Dāņu autosportistam uz tenisa korta pretim stājās viņa tautiete Karolina Vozņacki, kurai šogad izdevās triumfēt Australian Open turnīrā. Kā Kevinam veicās? Par to lai runā video.

https://www.facebook.com/KevinMagnussen/videos/490936741331986/

Alonso pārtrauc karjeru, bet turpina sacensties

Fernando Alonso vasaras atvaļinājums nelīdzinās nevienam citam. Spānis paziņoja par savu F1 karjeras pārtraukšanu gada izskaņā, tomēr mīlestību pret sacensībām nav zaudējis. Aizvadītajā nedēļā viņš piedalījās Silverstounas 6 stundu sacīkstēs, kur finiša līnija tika sasniegta pirmajā vietā. Tiesa gan, vēlāk “Toyota” tehnisku pārkāpumu dēļ tika diskvalificēta un Alonso no uzvaras nācās atvadīties.

https://www.instagram.com/p/Bmq8ayhHhQY/?taken-by=fernandoalo_oficial

Vandūrns meklē zirgspēkus

Vai “Renault” dzinējs tiešām ir tik slikts? Tāpat kā Hamiltons arī Vandūrns savu atvaļinājumu pavadījis Grieķijai piederošajās salās, tomēr tā vietā, lai glābtu planētu, tiek meklēti glābiņi blāvajai sezonai.

https://www.instagram.com/p/BmTQcX8lLta/?taken-by=svandoorne

Noriss gatavo Alonso pārsteigumu?

“McLaren” komanda līdz ar Alonso došanos prom nonākusi dilemmas priekšā – kuru braucēju piesaistīt kā Karlosa Sainca nākamā gada komandas biedru? Lando Norisam tiek sniegta izdevība savu talantu apliecināt Beļģijas Grand Prix piektdienas treniņos. Vai braukšana ir vienīgais, ar ko Noriss plāno pārsteigt komandu?